💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Merhabaaa, ben de yarın tekrar vereceğim, ona göre 7. Haftaya randevu oluşturacağız dediler 😊☺️💓
Kızlar ❤
Şimdi ikinci kanımı verdim.
Hemşire dedıkı bu değer de istediğimiz gibi çıkarsa 10 gün sonra kese muayenesine geleceksiniz dedi.
Hamiş arkadaşlarım 😍 sizde durum nasıl ilerliyor? Keseyi ne zaman gördünüz? Göreceksiniz? @mavigokyuzu93 @Cherry92 @tu me manque @festina lente @Meryemimm @aylakka ve ismini sayamadığım tüm hamiş :anneadayı: arkadaşlarım 😍

Merhaba! Hoşgeldin yanı kaset test mi yaptınız erken gebelık olanlar daha hassas oluyor çıkmamış olabılır bırde moral bozmayın benim adetim gecmesıne rağmen testım hafıf sılıktı koyu degıldı çok güven olmuyor yanı
Hoşbuldum canım evet kaset test yaptım inşallah olur salı gunu kan vermem gerekiyo bakalım hayırlısı .

Ya varsa öldüm iki gündür ne uyku ne bir şey şu beklese süresi ne kadar streslı bırde gebelık testı yaptım sülük cıktı koyu çıkmadı aha dedim iki gündür saf gıbı dolanıyorum ortalıkta on gün sonra randevu alıcam doktora bakalım her şey hayırlı olur ınsallah 🌸
Hayırlı olsunnn, inşallah kandada çok güzel değerler alırsınız😍

Kızlar kan verdim iki saat sonra çıkarmış sonucu mübarek günde tekrardan dualarınızı bekliyorum ♥️ sağlık ocağından vazgeçtim özelde yaptırdım 😄
Tabi tabi özele yaptır 😍 bir gün beklemek çok zor olur hepimize 😍 hayırlı sonuçların gelsin, pozitif haberin gelsin inşallah canım 🙏🙏🙏🙏 Rabbim kavuştursun bebeğine
Eki Görüntüle 3416641 Kızlar comfort erken gebelik testi yaptjm ama çıkmadı yanii diğerlerine inanmamıştım zaten gerçi bunuda 4.idrarımla felan yaptım yani yarın sabah tekrar denerim
Sabah yap bakalım bir de canım oncemed güvenilir değil demek ki. Sabah çıkar inşallah

Tabi tabi özele yaptır 😍 bir gün beklemek çok zor olur hepimize 😍 hayırlı sonuçların gelsin, pozitif haberin gelsin inşallah canım 🙏🙏🙏🙏 Rabbim kavuştursun bebeğine

Sabah yap bakalım bir de canım oncemed güvenilir değil demek ki. Sabah çıkar inşallah
Şeyyyy sonucum çoktı bende hamileyim 🥹🥹🥹🥹 Allah’ıma şükürler olsun Rabbim herkese bu sevinci yaşatsın 🥰🥰🥰🥰🥰

X