💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hadi inşallah her şey yolunda gider de pozitif sonuçlar alırız 5. Gün embriyosunda şans daha yüksek diye biliyorum. Tek transfer mi olacak ?

Hadi inşallah her şey yolunda gider de pozitif sonuçlar alırız 5. Gün embriyosunda şans daha yüksek diye biliyorum. Tek transfer mi olacak ?
Ay canım inşallah dua edin Bu sefer hayallerime kavuştum İnslalah kucağıma almayi o kadar çok istiyordum ki anlatamam 2 evladımı kaybettim bu da olumsuz olursa üzülüyorum rabbim gostermez inşallah yakın zamanda nasıp eder.evet yüksek oluyor canım 5.gun emriyosu ama çift transferde daha yüksek sonuç tek transfer için denemiştim bir kere tutmadı umarım bu sefer tutar.Evet doktor tek transfer olucak dedi rahimden dolayı

Canııımm çoook tebrik ederim seni çok ama çok sevindim senin adına

Merhaba, 5. gün embriyosu, 17 Nisan transfer, yaş 39

Canlarım
Kan testi sonucum çıktı

17.04.2024 133
19.04.2024 323

Çok şükür artmış. 10 gün sonra KESEYİ görecekmişiz
Ah kuzumm tebrik ederim canım yazamadım banlıydım:) Allah analı babalı büyütsün sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah seni çok merak etmiştim. Benzer değerlerle başlamışız.
Benim de transferden sonra
9.gün: 120
11gün: 220
13gün: 513
15gün: 7847
çıktı canım.
Önümüzdeki hafta ultrason var dua et benim için

Bu süreçte pozitif gören tüm anne adaylarını tebrik ediyorum

Negatif gören anne adaylarımız ne olur üzülmeyin siz bitti demeden bitmez! Nisan değilse mayıs mayıs değilse haziran! Allah en güzelini bilir ve size verir. Doğru zaman. Pes etmeyin yeterki moral çok önemli

Canııımm çoook tebrik ederim seni çok ama çok sevindim senin adına
Çok çok teşekkür ederim canım ❤❤❤ Rabbim tüm isteyenlerin kucağını doldursun inşallah ❤
bebeklerim sonucum negatif çıktı ne yazık ki. Bu akşam adaya veda eden isim ben oldum :) güzel haberlerinizi aldıkça mutlu olacağım. herkese sağlıklı güzel bir süreç diliyorum
Yaaa hayırlıısı böyleymiş demekten başka çaremiz yok. Umarım en kısa zamanda sağlıkla hayırlısıyla bebeğine kavuşursun canım
Merhaba, 5. gün embriyosu, 17 Nisan transfer, yaş 39
Hoşgeldin aramıza canım. Hemen ekliyorum tablomuza. Tek embriyo mu? Ve deneme sayısı? Bilgilerini de ekleyeyim.
Ben çok gerginim bayanlar ya pazar test vericem insAllah hayırla yükselmiştir betam hamille arkadaşlardan dua bekliyorum 8. Gün 39 küsür çıkmıştı
Dualarım seninle kuzum ❤ inanıyorum ki artacak.
Canım gördüm banlandığını neyseki dönmüşsün çok teşekkür ederim kuzum. Mucize gibi oldu benim için. Dualarım seninle inşallah keseyi de göreceksin sağlıkla

Kız bişi dicem 500den 7000e artış waaaaaaaow hem iki embriyo transferi kız ikiz geliyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…