💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ben üniversite hastanesinde çıkardım ama Şule hekımıne yazdırıp alıyorum foyatta farkeder dıye rapor çıkardım ama etkı etmedı sanırsam doğuma kadar kullanıcam benim pıhtılaşmam var

Selamm:) Ben oksapar 4000 kullanıyorum 12 hataya kadar kesin kullanacağım sonrasını tekrar değerlendirecekmiş doktorum. kendim aile hekimliği hemşiresiyim aile hekimi uzmanları rapor çıkaramıyor. Çıkarmaya çalışsalar bile eczanede ödenmiyor ilaç malesef o yüzden eğitim araştırma hastanesinin kadın doğum pol başvurdum. Tüp bebek tedavisi gördüğümü 2 kaybım olduğunu söyledim 1 senelik rapor çıkardılar sonrasında bir ücret ödemeden iğnelerimi aldım.

Özel hastaneden alabilir miyim raporu acaba bilginiz var mı?

Özel hastaneden alabilir miyim raporu acaba bilginiz var mı?
Evet eczane özel devlet fark etmez kadın doğumdan rapor çıkarmam yeterli dedi. Bende ilk özele başvurdum durumu anlattım fakat özel hastanedeki hekim çok sert çıkıştı ben gerekli görmüyorum dedi ve raporumu çıkarmadı bende devlet Hastanesi'nde hemen çıkardım

Ben sağlık ocağına yazdırdım aile hekimine yazdırmayı dene seninle şuan aynı haftadayim

Canım eczane bana bazı kodlar verdi. Eğer bu kodlarla aile hekimliği giriş yaparsa karşılar dedi. Sana özelden atayım. 14 ün de gittiğimde rapor çıkarttıracak doktorum

Yarin benimde randdvum var umarim biraktirir artik. Ilaclarin saatini atladiginizda kanamaya sebep olabilir demisti doktorum oyuzden birdenmi biraktiracak asamali mi merak ediyorum

Nasıl geçiyor hamilelik ben de 15 Nisan’da olmuştum aynı ilerliyoruz o zaman

Kizlar gunaydin arada kasik agrilariniz oluyor mu rahim genisledigi icin oldugunu dusunmek istiyorum
Benim hamileliğimi öğrendiğimden beri bitmeyen kasık ağrılarım var. Birebir regl olacakmışsın gibi bir ağrı, bazen daha şiddetli bazen daha az ama her gün oluyor. İlk zamanlar tuvalete gidip duruyordum regl mi oldum acaba diye endişe ediyordum ama normalmiş. Hiçbir zaman çok şiddetli olmadı ama.

Yok sadece dun biraz fazla gibi oldu ozaman da kahverengi lekeler geldi korktum ama iyiyim suan cok sukur. Yarin gidince de bi sorayim.

Sen kaçıncı haftandasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…