💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ben de persembe gidicem kuzenim tembihledi sakin gorurse de soylemesin cinsiyeti dedi ben size soylicem dedi . Parti yapmicam da boyle aile arasinda soyliyim dedi de nasil dayanirim onu bilemedim vazmi gecsem

Ben de persembe gidicem kuzenim tembihledi sakin gorurse de soylemesin cinsiyeti dedi ben size soylicem dedi . Parti yapmicam da boyle aile arasinda soyliyim dedi de nasil dayanirim onu bilemedim vazmi gecsem
Benim de görümcem bana soylesın doktor dedi bende cok merak ederim

Bana da söz verdirdiler cinsiyet partisi yapacakmış kuzenlerim. Fetal DNA’da belli olacak partide öğreneceğim ben de

Doktorunuz ilaclari bi anda kesiyomu yavas yavas mi biraktiryor. Aslinda ilac birakan herkese soruyorum.hem fiyil hemde igneler icin
Bu hafta 12. Hafta oluyo benim oyuzden yuksek ihtimal. Kesince bence bi anda kesiyordur ben sadece igneleri sordum bitince kullanma artik dedi digerlerini persembe kontrole gidince sorucam .

Nooo sormadım ama bazı doktorlar hap olarak kullanılmasını söylüyor o yüzden zararlı olacağını düşünmüyorum.
Siz neden zararlı olduğunu düşündünüz?
Yok yaa zannetmiyorum bazisi dedigin gibi agizdan da kullanabiliecegini soyluyor ama yan etkileri cok diye ben hic yeltenmedim :)

Nooo sormadım ama bazı doktorlar hap olarak kullanılmasını söylüyor o yüzden zararlı olacağını düşünmüyorum.
Siz neden zararlı olduğunu düşündünüz?
Takip ettiğim bir dr paylaşmıştı fitilleri yutup acile gelen bir hasta diye progestan değildi ama hemşireye sorun isterseniz..allah korusun fitil olarak kullanılmasının elbet bir sebebi vardır. Yada ben çok evhamlıyım

Bu hormonlari aliyoruz bi dunya bi anda kesince bisey olurmu diye dusundum.ben henuz kesmedim yakin zamanda keser insallah. Doktorlar nasil biraktiriyolar ilaclari merak ettim

Bu hormonlari aliyoruz bi dunya bi anda kesince bisey olurmu diye dusundum.ben henuz kesmedim yakin zamanda keser insallah. Doktorlar nasil biraktiriyolar ilaclari merak ettim
edahandro ilaç kesim zamanlarında kanama veya lekelenme olabiliyor demişti sanki. Yaşadığı ve gördüğü deneyimlerden. Doktorlarda yaptığı muayeneye göre rahim kalınlığına vs bakıyordur herhalde. Ona göre de her şey yolundaysa yavaş yavaş ilaçları bıraktırıyorlar.

Ama şöyle bir şey var bu ilaç normalde fitil değil zaten prospektüsü okursanız görürsünüz. doktorlar ilacın yan etkilerinden dolayı fitil olarak kullandırttırıyor.

Kızlar doktora gıttım ense kalınlığı baktı nipt için kaldı benim kı zıp zıp zıplıyordu
Oyu maşallah yaaa inşallah ben de hareketlerini görebilirim. Çok merak ediyorum. Bazıları çok zıplıyormuş çok tatlı maşallah canım
Doktorunuz ilaclari bi anda kesiyomu yavas yavas mi biraktiryor. Aslinda ilac birakan herkese soruyorum.hem fiyil hemde igneler icin
5. Haftada kanamam oldu diye coraspirini bıraktırdı
7. Haftada estrofemi ve progestan iğneyi bıraktırdı
9. Haftada da fitili bıraktım canım.

Naçizane tavsiyem ilaç bırakma günlerinde kendinizi yormayın, ilişkiye girmeyin. Kanamaya sebep olacak şeylerden kaçınmak lazım. Zaten vücut adapte oluyor.

Selam kızlar. Kan sulandırıcı iğne kullananlar yardımcı olabilir mi? Normalde aile hekimine yazdırıyordum ama gebelik olunca eczane karşılamadığını söyledi. Siz nasıl alıyorsunuz, rapor çıkaranlar nasıl çıkardı? Bir de geçen gün sormuştum kaçıncı haftaya kadar kullanıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…