💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım daha erken değil mi kaçıncı haftadaydın sen

Nipt testı yaptırcaz onda cıkar
Doktor mu çağırdı sizi şuan 8 haftaligim bayramdan önce yada sonra gelin dedi öyle kontrol için şuna bakarız falan demedi bende diyorum zaten bayram 2 hafta sonra 1 haftada bayramda gidiyor 1 hafta sonra sına mi gitsem diyorum 12 haftalık olur cinsiyetide öğreniriz diye düşünüyorum

Nipt testı yaptırcaz onda cıkar
Ohh ne güzel gelmiş test günün kuzum. Ben de muayeneyi bekliyorum. Benim de muayeneye gittiğimda bakılacak sanırım. Fetal DNA da yaptırmayı düşündüğümü söylemiştim doktora, yönlendirecek sanırım bizi. Hayırlı sağlıklı sonuçlarınız gelsin inşallah kuzum. Bu süreç de çok heyecanlı. Her anı çok heyecanlı.

Benim de akşamları daha bi şişiyor. Genelde hamileler bunu söylüyor kuzum. Sabah düz karın, akşama doğru şişen karın oluyor hamişlik hali. Ben de bugün yürüyüşe çıktım., eve gelince ayaklarımın altı zonkladı resmen

Evet sa
Yaa evet sabah düz oluyor akşamları şişkinlik hissi oluyor biraz da kabızlık sorunu yaşıyorum nasıl geçecek bılmıyorum hıcayy yürüyüş iyi havalar güzelleşiyor mınık mınık yürürüz

Normal randevu tarıhım 21 Haziran da ayda bir gıdıyorum ama nipt testi için gidicem yarın o da ense kalınlığına da bakalım gelmısken dedı de bakar mı bılmıyorum zaten bebek cok küçük oluyor cinsiyet 14den sonra daha net olur

Birdaki kontrolün ne zaman evet yaptır bana da ama düşük senin gecmıs düşük erken doğum hıkayende var yapalım dedı bende tmam dedim

Ben geçen gün ömrümde ilk defa kabız oldum. Hiçbir sebep de yoktu. Ben de hamile kalmaya çalışırken aldığım, zeytinyağı içinde incir ceviz vardı. Onu yedim de rahatlattı. Kefir de içemiyorum artık midemi yakıyor. Önceden kefir içerdim hiç kabız olmammıştım. Sen de dikkat et canım. Kabız olmamak lazımmış.

Birdaki kontrolün ne zaman evet yaptır bana da ama düşük senin gecmıs düşük erken doğum hıkayende var yapalım dedı bende tmam dedim
Ben yaşımdan dolayı istiyorum fetal DNA testini. Kafamız rahat etsin. 12 Haziran'da kuzum. 12 haftalık olmuş olacak. Ama sen de görmüşsündür aralık annelerinde; 10. Haftada bile fetal DNA testi yaptıranlar oldu. Bence seninki de çok ideal bir zaman olmuş olacak test için ❤

Kaç haftalık oldun? Bu arada bende de çok şişkinlik oluyor hiçbir şey yiyemediğim halde.

Kızlar ya bugün canım progestanı fitil yapmak istemedi hap olarak yuttum sizce etkisi daha mı az oluyordur böyle içince. Çok sıkıldım fitil olayından

Kızlar ya bugün canım progestanı fitil yapmak istemedi hap olarak yuttum sizce etkisi daha mı az oluyordur böyle içince. Çok sıkıldım fitil olayından
Baş dönmesi bulantı yapıyor diyorlar. Bak bakalım yarın bir yan etki hissedecek misin. Benim bu hafta bitti. 10. Haftada fitili de bırakmış oldum. Şuan ilaçsız ilerliyorum. Sadece mide bulantısı ilacımı ve folik asit içeren multivitaminimi içiyorum.

Ya valla sabah da ağızdan aldım bi yan etkisi olmadı bende. Bir de şimdi aldım bakalım. Benim doğuma kadar devam edecek galiba progestan

Ya valla sabah da ağızdan aldım bi yan etkisi olmadı bende. Bir de şimdi aldım bakalım. Benim doğuma kadar devam edecek galiba progestan
Uzun sürecekmiş. Biraz öyle biraz böyle yap o zaman canım ya. Hep alttan da zor olur. Ben son zamanlar da baya zorlanıyordum. Dönüşümlü kullan bence de canim. Yan etkisi de yokmuş madem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…