2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba. Özel sektörde çalışıp da çocuk yardımı alan var mı? Nasıl başvuru yapabiliriz bilen var mı?

Benimde aynıı arkadaşım şuanda uyuyor uyanıyor yatırınca sabahtan berii mahvetti uykum geliyor benimde anlamadım gitti bende napçaz böyle
Kucakda uyutuyosan nerde uyutuyosan iyice dalsin oyle yatır iyice dalmadan yatırma yada salliyosan iyice dalsın. Bazen uykuya iyice dalmasi yarim saat 40 dakka suruyo bizimkinin. Sallamayi birakinca hemen uyaniyo dalamazsa. Bide yoruyomusun canim disari cikiyomusunuz, oynuyomusun onunla, bi yikasan yaglayip hamur gibi yogursan guzelceee sonra doyursan miss gibi bundan sonra uyumucak bebegin alnini karislarim mesela ben kizin reflu yatagina battaniye seriyodum peluş cok kusuyo surekli yatak yikiyorum yetismiyo diye peluş varken uyumuyodu normal penye sermeye başladım. Belki biyerlerde bisey vardir iste bu tecrubesizlikten kaliyoz biz böle. Iyiki burasi var tecrubelerimizi paylaşıyoruz. Belki evin fazla sicaktir ondan uyumuyodur. Vardir bi sıkıntısı uyumuyosa. Yada belkide uyku seven bi bebek degildir kuzum. .
Senin uykusuzluguna kesinlikle kahve oneririm

Bendede üst iç bacaklarım ağrıdı bir hafta on gün sezeryan sonrasi

Kizlar benim bebişim 6 gün önce dogdu 2.400 olarak 37+2 de biraz sariligi var bol bol emziriyorum ama ilk bebeğim olduğu için de biraz korkuyorum ya geçmezse çoğalirsa diye ayni durumu yaşamış tecrübeli anneler lütfen ne kadar sure sonra geçti bebisinizin sariliği

Bendede üst iç bacaklarım ağrıdı bir hafta on gün
Yagmur sesi açtım öyle daldı benimkide

Aaa peki canım hepsini aynı yerde mi ölçüldü kilosu? Bu süreçte evet bira yorulacaksın ama bence mama takviyesi ile hemen toparlar bebiş, sana yardımcı olqcak kimse var mı bari

Aaa peki canım hepsini aynı yerde mi ölçüldü kilosu? Bu süreçte evet bira yorulacaksın ama bence mama takviyesi ile hemen toparlar bebiş, sana yardımcı olqcak kimse var mı bari
Yok farklı yerdi bugün gittiğim yer. Suanda tekim ama aşırı zor bu şekilde. Yerimde kalkıp su bile alamıyorum cocuk sürekli kucağımda. Bıraktıgım an aglıyor

Yok farklı yerdi bugün gittiğim yer. Suanda tekim ama aşırı zor bu şekilde. Yerimde kalkıp su bile alamıyorum cocuk sürekli kucağımda. Bıraktıgım an aglıyor
Benim de aynı hep ağlıyor bizim de dün 40 ımız çıktı, farklı yerde ölçümler baya farklı çıkabilir sen bu hafta tekrar gidince emin ol düzelecektir birkaç gün zorlanacaksın ama sonrasında sütün artınca rahata erersin yani ağlama ile alakalı saldım artık yapılcak bir şey yok herhalde bebek bu ağlar diyorum, uyku desen hak getire gece gündüz zombi gibiyiz , bebek de uyumadıkça huysuzlanıp daha da uyumuyor, benim kolumu kaldırcak halim yok.. yani zor gerçekten Allah hepimize güç kuvvet versin.

Kızlar ben doğum yapalı 36 gün oldu 10 gün önce kanamam kesilmişti şimdi tekrar regl gibi kanama başlamış regl mi oldum acaba ya erken değil mi

Mamayla toparlar canım sende yapabildiğin kadarını yap çünkü seninde gücünün kuvvetinin yerinde olması lazım ki bebeğine bakabil. Gündüz her şey daha kolay olur daha fazla sağım yapabilirsin 5-10 dk bile sağım yapsan emzirmeden sonra kârdır. Biraz yoğun bi dönem olucak ama hepsi geçici daha kolaylaşıcak inanıyorum. Hepimiz baya zordayız benimkiside yatağına yatırdığın an daha havadayken uyanıyo hep kucakta olmak istiyo bazen yemek bile yiyemiyorum

Şuan ben kucağımda bebekle yazıyorum ve açım yanımda kocam uyuyo, çamaşır makinesinin önü dolu dağ gibi yıkanmayı bekleyenler var, kelimeler kifayetsiz cidden

Benim bebeğimdeki 3.haftada geçti canım anne bebek kan uyuşmazlığı vardı bizde ondan uzun sürdü. Ama korkma mutlaka emzir 2 saatte bir ben günde 1-2 mama da vermiştim daha çabuk atsın diye. Gündüzleri de camın arkasından güneşe koymuştum iyi geliyo dedilerdi.

Şuan ben kucağımda bebekle yazıyorum ve açım yanımda kocam uyuyo, çamaşır makinesinin önü dolu dağ gibi yıkanmayı bekleyenler var, kelimeler kifayetsiz cidden
Benim eşim yarın 2 günlüğüne yurtdışına gidiyo orda uyurum diyo tatile gidiyomuş gibi hissediyomuş çok bişey istemiyorum aslında uyurken 1 saat bile yatağında uyusa o ara her şeyi yaparız ama inmiyor kucaktan indirirken cin ali gibi açıyo gözünü sanki 5 saniye önce uyuyan o değildi

Ya ilk haftalar daha rahattı sanki günler geçtikçe zorlaşıyor , kucağa alıştırmadan nasıl uyutmaya alıştırcaz bu çocukları bilmiyorum

Ya ilk haftalar daha rahattı sanki günler geçtikçe zorlaşıyor , kucağa alıştırmadan nasıl uyutmaya alıştırcaz bu çocukları bilmiyorum
Bugun hıc uyumadı cok kotuyum bir de rahim ve bacak agrılarım var 18 gündür ılk 5 günü normal gerisi leke seklınde kanamam var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…