2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Maşallah 💕💕benimki hem hareketli hem çok konuşuyor aşırı ozguvenli bi cocuk o bizi baya baya yordu bunda sakin bebek olur inşallah genelde ters olur diyolar🤗🤣 hayırlısı Allah'tan🤗
Deme deme öyle ters falan 🤣🤣🤣herkes aynı şeyi diyor zaten ilk i çok usluydu sen şimdi görcen çocuk büyütmek neymiş falan diye 🤣🤣🤣

Ankara'da yakın zamanda bu dokto mfk var belki bilirsin, o kendi karısını etlik şehir Hastanesi'nde doğuma götürdü, tam teşekküllü, doktorlari da iyi diye, bir de artık muayene değil zaten iyi hastane doktoru bulmamız lazım, hastanede de yeni doğan yoğun bakım ünitesi gibi faktörleri göz önünde bulundurmak lazım, etlik'i bir düşün istersen orada her şey var.
Etligi bmde biliyorum evet o doktor orda doğum yaptırdı ama hani eşi zaten gebe takibi doktoru yani her şeyi ona danismistr inşallah bnde iyi bir doktora denk gelir teşekkür ederim

Etligi bmde biliyorum evet o doktor orda doğum yaptırdı ama hani eşi zaten gebe takibi doktoru yani her şeyi ona danismistr inşallah bnde iyi bir doktora denk gelir teşekkür ederim
Dokotr siteleri var canım mhrs den doktorların isimlerine bakım google yazıyorum Doktor siyelerinden yorumlarını okuyorum ona göre sıra alıyorum bende sende bakabilirsin canım

Hamile iken tetanoz aşısı oldum sanırım 4 yada 5 aylık hamileydim tam hatırlamıyorum daha sorna 3 doz covid aşısı oldum doğumdan sonra da tetenoz aşısı oldum 2.dozu sanırım böyleydi.kızıma da devletin verdiği bütün aşıları yaptırdım özel olan menenjit aşılarını da 6 doz olacak şekilde vurdurdum( ben 6 yaşındayken menenjit geçirdim) şunu söyleyebilirim ki aşılarla alakası var mı bilemem ama kızım 2.5 yaşında toplasan 3 kez grip olmuştur diş çıkarma evrelerinde asla ateş olmadı hastalık dönemlerin de asla olmadı bağışıklığı güçlü bir çocuk yemeside güzel çok şükür onunda etkiside var tabiki de🤗
covid zamanı hamileydim babam 10 gün entübe şekilde yoğun bakımda yattı Mardinden İzmir e gelemedim uçak yoktu ölseydi onu asla göremeyecektim cenazeye gidemeyecektim şükürler olsun hepsini atlattık birdaha yaşatmasın Rabbim o yüzden bende aşılarımı oldum 😔 şuanda herhangi bir zararını görmedim ileri dönemde bir problem olur mu bilemem ama bende aşı geçmişi böyle işte sen yazınca bende yazmak istedim 🤗 kimseye aşı vurulun çocuğunuza vurun demem hakkım zaten yok vurana da asla karışmam😉
ay menenjit aşısı çok önemli, daha hamile kalmadan aklımdaydı, bizim doktor bir hikaye anlatmıştı, aile yaptırmamış işte böyle yok aşı zararlı falan safsatalarina inanip, tüp bebek bir de. kaçıncı 🌒 nda yapılıyor bebek doğduktan sonra? sağlık ocağı takip ediyor mu?

Benim de ilk negatif denememde ilaçları kestikten sonra dediğin gibi oldu. Ama doktor ilk adet bitene kadar ilişki yasak demişti bana. Muhtemelen rahim bu süreçte kalınlaşıyor ilaçları bırakınca da vücut atıyor fazlalığı. Düşük gibi düşünme. Düşük olması için bebeğin tutunması lazımdı. Normal yani küçük pıhtılar ve kanama ama dayanamayacak kadar ağrın varsa istersen bi doktorunla görüş canım
Dayanilmayacak bir ağrım yok ama kasıklarım ağrım oluyor baya doktorum normal dedi sizin gibi dedi rahim temizlemesi oluyor ilacını kullan dedi

Kızlar bnde ankaradayim artık gerçekten özele para vercek gücümüz klamdi zaten her şeyi ticarete dokmişler develer hastanesine gitmek istiyorum Ankara da sizin bildiginiz devlet hastesinde iyi bir doktor varmı gebelik takibi için
Canım ben başta özel araştırdım Koru ya gidecektim ama hem evime çok uzak hem çok pahalanmış evim etlikte ve görümcem 2 ay önce etlik şehir hastanesinde doğum yaptı çok memnundu bende bi deneyim dedim ilk kontrole oraya gittim hem çok özenli hem temiz hem cihazları çok yeni doktorları da iyi bence gidebilirsin

ay menenjit aşısı çok önemli, daha hamile kalmadan aklımdaydı, bizim doktor bir hikaye anlatmıştı, aile yaptırmamış işte böyle yok aşı zararlı falan safsatalarina inanip, tüp bebek bir de. kaçıncı 🌒 nda yapılıyor bebek doğduktan sonra? sağlık ocağı takip ediyor mu?
Yok çocuk doktorunuz takip edecek onu ben 4 aylıkken başladım 2 yaşında son dozu atıldı doktorumuzu önerdiği takvime göre attırıyorsunuz canım.

Canım doktorun adı ne ben şimdi dün kesemi gördüm onun için 4250tl verdim her muane o değişiyor 9ay özele gidersem ben biterim😅 şimdi sen kaç haftalıksin
Çok fazla ya yani özele gidecek bir durum söz konusu değil bence şöyle ki ilaçlarınızı hala tüp bebek doktorlarımız kontrol ediyor gideceğim herhangi bir doktor sorun olmadıkça sadece kese ve kalp atışı ilk etap için sonuçta önemli olan 4. Ay itibari ile bakılması ben ayrıntılı ultrosundan sonra devam etmeyi düşünüyorum özele yani gidersem oda memnun kalıp devam edebilirim de devlette. Ama 4.500 tl her muayene çok fazla. Zaten ilaçlar bir sürü para ne bileyim hakkımızda hayırlısı vallahi

Merhaba kızlarr ☺ 3. Gün çift embriyonun ikisi de tutmuş, betam ondan çok yükselmiş ☺ 6+1 biri 6+2 diğeri. İnşallah saglıkla ilerler , 10 gün sonra kalp atıslarını duyacağız inşallah ☺☺
Çok sevindim canım sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲🤲🤲🤗🤗

• Amin
Reactions: dhn
Merhaba kızlarr ☺ 3. Gün çift embriyonun ikisi de tutmuş, betam ondan çok yükselmiş ☺ 6+1 biri 6+2 diğeri. İnşallah saglıkla ilerler , 10 gün sonra kalp atıslarını duyacağız inşallah ☺☺
Hayırlı olsun sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah🌸
Ne zaman transfer olmuştunuz?
Ben de bugün kese görmeye gittim ikisi de tutmuş doktorum haftasını söylemedi ama🥰

X