2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar kaçıncı gün kan verdiniz? Ben 10. Veya 11. Gün kan vermek istiyorum ama doktor 12. Gün dedi . Versem problem olur mu sizce ?

Korkma bak ben iyiyim sende olacaksın o kadar çok ağladım ki anlatamam ama öyle korkmama gerek yokmuş
İnşallah kuzu kötü bir şey yoktur, inşallah, seninleyiz.
Çok şükür bebek bizlerle 🥲🥲 herşey yolunda gibi çok şükür. Ama doktorda anlam veremiyor herhangi bir kanama alanı yok görüntüde bilemiyoruz nerden geliyor bu kadar kan istirahat et bol sıvı al dedi bakalım 10. Haftaya kadar riskli hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏

Çok şükür bebek bizlerle 🥲🥲 herşey yolunda gibi çok şükür. Ama doktorda anlam veremiyor herhangi bir kanama alanı yok görüntüde bilemiyoruz nerden geliyor bu kadar kan istirahat et bol sıvı al dedi bakalım 10. Haftaya kadar riskli hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏
oh çok şükür, harika bir haber bu, bunu atlattın artık bir şey olmaz, dinlen güzel güzel 🐞🤍🍀🧿

kızlar İstanbul'da random bir doktora gittim en son, nipt testi yaptırıp bir daha 10. ya da 11. haftada gel dedi, sanırım o doktorla devam etmeyeceğim ama kime gidersem gideyim önce testi yaptırıp sonucuyla gitmek mantıklı herhalde. (tabi inşallah yine kanama olup acillere taşınmazsak). nipt testi için genoks diye bir markanın broşürünü verdi, marka vs. tavsiyesi alan var mı aranızda? hangisi daha iyidir araştırmadık biz de tam daha..

kızlar İstanbul'da random bir doktora gittim en son, nipt testi yaptırıp bir daha 10. ya da 11. haftada gel dedi, sanırım o doktorla devam etmeyeceğim ama kime gidersem gideyim önce testi yaptırıp sonucuyla gitmek mantıklı herhalde. (tabi inşallah yine kanama olup acillere taşınmazsak). nipt testi için genoks diye bir markanın broşürünü verdi, marka vs. tavsiyesi alan var mı aranızda? hangisi daha iyidir araştırmadık biz de tam daha..
Siz kaç haftaliksiniz ben de kızımda genoks yaptırmıştım neden hemen nifty test önerdiler 2li test te sıkıntı çıkınca tavsiye ediyorlar genetik bi sorununuz mu var

Siz kaç haftaliksiniz ben de kızımda genoks yaptırmıştım neden hemen nifty test önerdiler 2li test te sıkıntı çıkınca tavsiye ediyorlar genetik bi sorununuz mu var
yoo, öyle dedi, ben de duymuştum ama daha erken tanı imkanı sağlıyor, hem de 10 haftada hemen cinsiyeti de öğrenmek mümkün olabiliyor (tabi o kısmı önemli değil de). tek bir tüp kanla sanırım euro ya da dolarla 400 civarı ortalama firmalarda. hani böyle bir test imkanı varken artık, neden olmasın diye düşündük. burada medicana kadıköy'de tanımadığım bir doktora geldim bu arada, ilaç vs. reklamı gibi direkt broşür vermiş de olabilir.

yoo, öyle dedi, ben de duymuştum ama daha erken tanı imkanı sağlıyor, hem de 10 haftada hemen cinsiyeti de öğrenmek mümkün olabiliyor (tabi o kısmı önemli değil de). tek bir tüp kanla sanırım euro ya da dolarla 400 civarı ortalama firmalarda. hani böyle bir test imkanı varken artık, neden olmasın diye düşündük.
Yani tabi ama biraz masraflı bir test tüm genetik hastalıklar hakkında bilgi veriyor. Tabi sana kalmiş birşey 🤗 400 dolar ise bana yüksek geldi gibi tekrar yaptırır miyim bilmiyorum ama ilk kızımda öncesinde düşük olduğu ve riskli olduğu için yaptirmiştim

bir de kanla oluyor ya sadece, ondan çekici geldi, bilemedim şimdi, neyse 10. hafta olalım da hepimiz sağlıkla, o zaman düşünelim olmazsa
Risk faktörlerine göre yaparsın canım dr beraber karar verip az bi ücret değil sonuçta ileri yaş aile de genetik hastalıklar olması düşük hikayesi vs. Bunlar varsa yaptırsan iyi olur🤗

Risk faktörlerine göre yaparsın canım dr beraber karar verip az bi ücret değil sonuçta ileri yaş aile de genetik hastalıklar olması düşük hikayesi vs. Bunlar varsa yaptırsan iyi olur🤗
yani hastalık vs. yok da yaş 40, ondan dolayı olabilir, kesin kalıcı bir doktor bulunca ona sorayım en iyisi. sen dinlen şimdi hem bize bakma, eve gidip güzel bir film falan, oh mis, bu hastane sonrası rahatlamayı çok iyi biliyorum, şımart kendini :)

yani hastalık vs. yok da yaş 40, ondan dolayı olabilir, kesin kalıcı bir doktor bulunca ona sorayım en iyisi. sen dinlen şimdi hem bize bakma, eve gidip güzel bir film falan, oh mis, bu hastane sonrası rahatlamayı çok iyi biliyorum, şımart kendini :)
Nerde canım bizde dinlenmek başımda 4.5 yaşında bi sıpa var 🤣 kardeş kardeş diye deliriyor ama banada hiç acimiyor🤗🤗🤗

Kızlar elhamdulillah çok şükür iki bebeğimi de duyduk. Gördük. Çok şükür iyiler. Corasprin ve oksaparı kestik. Çünkü onlar yapıyor olabilir dedi doktor. Kanama alanı gördü. Bugün de hastanedeyim ama iyiyim bende çok şükür 🤍
Çok şükür çok sevindim Allah’ın izniyle atlatacaksın canım çok geçmiş olsun 💐

Çok sevindim mayıs bebeklerimiz çok güçlü ben canı gönülden inanıyorum onlara şükür kanama durumları kullandığımız ilaçların etkisi çok fazla ondan oluyor bence

X