2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

pozitif gören ve negatif gören arkadaşlar göğüsleriniz nasıldı acaba? Benim göğüslerim adetime yakın yep ağrırdı ama böyle şişmezdi Şuan nerdeyse bir beden büyüdü şişlik dolgunluk mevcut sizin nasıldı ve ne sonuç aldınız
Canım hiç farketmiyor inan pozitif gördüğümde de aşırı gergin ve şişkinlik oldu negatif gördüğümde de aşırı şişlik ve gerginlik oldu. Kullandığımız ilaçların etkisine bağlıyorum ben onu pozitif gördüm 1 hafta sonra falan eski gerginliği hassasiyeti kalmadı. Onun için belirtiler olabilir aşırı hormon alıyoruz bunların olması dogal

Canım hiç farketmiyor inan pozitif gördüğümde de aşırı gergin ve şişkinlik oldu negatif gördüğümde de aşırı şişlik ve gerginlik oldu. Kullandığımız ilaçların etkisine bağlıyorum ben onu pozitif gördüm 1 hafta sonra falan eski gerginliği hassasiyeti kalmadı. Onun için belirtiler olabilir aşırı hormon alıyoruz bunların olması dogal
Evet canım haklısın ben de test gününe kadar bunları düşünmekten kafayı yiyecegim sanırım oldu mu olmadı mı diye çok zor bir süreç bazen bel ağrısı yaşıyorum falan acaba tuttu mu tutmadı mı diyorum gerçekten zor bir süreç bugün adetimin gelmesi gereken gün

Evet canım haklısın ben de test gününe kadar bunları düşünmekten kafayı yiyecegim sanırım oldu mu olmadı mı diye çok zor bir süreç bazen bel ağrısı yaşıyorum falan acaba tuttu mu tutmadı mı diyorum gerçekten zor bir süreç bugün adetimin gelmesi gereken gün
Genelde belirti oluyorsa pozitif oluyor hiç belirtisi olmayanlar negatif sonuçlanıyor gibi tabi bu kesin diyemeyiz

Bende yarin 8.gunum vermeyi dusunuorum. Oldu mu olacakmı cidden bu dusunceler cok yordu. Belirti sıfır bende. Göğüslerim aksine yumusacik. Yine umudumu kesmiyorum canim. İnşallah pozitif haberler alıcaz ınsallah 🌸💜

pozitif gören ve negatif gören arkadaşlar göğüsleriniz nasıldı acaba? Benim göğüslerim adetime yakın yep ağrırdı ama böyle şişmezdi Şuan nerdeyse bir beden büyüdü şişlik dolgunluk mevcut sizin nasıldı ve ne sonuç aldınız
Benim negatif sonuç aldığım zamanda göğüslerim şişmişti pozitif aldığım da da hatta ilk negatifte göğüslerimin şişkinliği gözüme çok batmıştı diye çok farklı gelmişti ama büyük ihtimalle ilaçların etkisi yani her iki durumda da oldu bende canım

Benim hiç belirtim yoktu canım belirtim bthcg arttıkça ortaya çıkmaya başladı ilaçlarından etkisi ile berbarr ne bir batma ne göğüs ağrısı ne şişlik nede başka birşey şimdi 5 haftalık görünüyoruz göğüslerimde şişlik ve kasıklarımda ağrı var

Genelde belirti oluyorsa pozitif oluyor hiç belirtisi olmayanlar negatif sonuçlanıyor gibi tabi bu kesin diyemeyiz
Belirtisi col olup negatif olanlar da var bakalım ne olacak bende merakla bekliyorum
Bende yarin 8.gunum vermeyi dusunuorum. Oldu mu olacakmı cidden bu dusunceler cok yordu. Belirti sıfır bende. Göğüslerim aksine yumusacik. Yine umudumu kesmiyorum canim. İnşallah pozitif haberler alıcaz ınsallah 🌸💜
inşallah canım. Benimde yarın 10. Günüm.
İnşallah güzel sonuçlar alırız bende test yapsam mı diyorum gerçekten kafamız Allak bullak oldu iyice 😀

Belirtisi col olup negatif olanlar da var bakalım ne olacak bende merakla bekliyorum

inşallah canım. Benimde yarın 10. Günüm.
İnşallah güzel sonuçlar alırız bende test yapsam mı diyorum gerçekten kafamız Allak bullak oldu iyice 😀
Çıkar aslında 10.gün hemşirem bir gün önce bir gün sonra fark etmez demişti bana

Çıktı kuzum olumsuz😪😪
Çok üzüldüm canm çok geçmiş olsun aslında ben senden çok umutluydum neden bilmiyorum da öyle hissetmiştim. Ama nasip üzülme olur mu sana şu durımda aslında ne desek boş gelecek biliyorum ama hepimiz aynı yolda yürüyoruz canım birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Allah maddi manevi güç versin inşallah hiç ummadığınız yerden bol rızıl nasip etsin de tekrar baslayın. Üzüleceksin elbet ama toparlanacaksın. Ben üç gün ful durmadan agladım ama baktım ağlamakla olacak değil yavaş yavaş kendime gelmeye calısıyorum halada biri bile dedi mi ağlama geliyor ama yapacak bişe yok ağla üzül içini dök ama ayağa kalk kendine gel🍀🌸💕

X