2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kivirbas95 Kivirbas95 nasıl oldun bende şuan senin gibiyim😔😔😔 sabah bi uyandım kanamam olmuş lavaboya gittim içimden bi parça düştü afedersiniz ciğere benziyordu😔😔😔 eşim baktı kan pihtiis bebek değil dedi cok kötüyüm 😔😔😔 doktoruma gideceğim mesaiye başlamasını bekliyorum elim ayağım titriyo😔
kuzu geçmiş olsun, derin nefes almaya çalış bir iki tane, geçen gün ben de çok korkmuştum, inşallah iyi olacak, dualarımız seninle, haberdar et bizi.

Kivirbas95 Kivirbas95 nasıl oldun bende şuan senin gibiyim😔😔😔 sabah bi uyandım kanamam olmuş lavaboya gittim içimden bi parça düştü afedersiniz ciğere benziyordu😔😔😔 eşim baktı kan pihtiis bebek değil dedi cok kötüyüm 😔😔😔 doktoruma gideceğim mesaiye başlamasını bekliyorum elim ayağım titriyo😔
Ayy çok geçmiş olsun ya neden böyle oluyor dünden beri çok üzüldüm ya ama hemen olumsuz düşünmeyelim rahim genişliyor kullandığımız ilaçlar da aynı şekilde etkiliyor habersiz bırakmayın dualarımız sizinle rabbim sizi yalnız bırakmasın inşallah 🥺

Canım çok geçmiş olsun 😢 bazen böyle pıhtılar atarmış vücut kötü düşünme. Rahim yenileniyor sonuçta. Allahım seni de bebeğini de korusun 🙏

Kızlar elhamdulillah çok şükür iki bebeğimi de duyduk. Gördük. Çok şükür iyiler. Corasprin ve oksaparı kestik. Çünkü onlar yapıyor olabilir dedi doktor. Kanama alanı gördü. Bugün de hastanedeyim ama iyiyim bende çok şükür 🤍
Ay allahıma şükürler olsun çok dua ettim🥰 çok sevindim. Bu son olsun. 🧡

Kızlar elhamdulillah çok şükür iki bebeğimi de duyduk. Gördük. Çok şükür iyiler. Corasprin ve oksaparı kestik. Çünkü onlar yapıyor olabilir dedi doktor. Kanama alanı gördü. Bugün de hastanedeyim ama iyiyim bende çok şükür 🤍
Çok şükür canım geçmiş olsun çok sevindim bende kan verdim sonuç Bekliyorum

Güzel haberlerine çok sevindim.🙂 Bebişlerin sağlıcakla gelsinler 🥰

Şükürler olsun! Harika haber, dua ettik, Allah seni ve bebeklerini korusun :nazar:

X