2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Küçük bi yerde yaşıyorum maalesef :KK43: kan sonucum en son ayın 19’unda geçen ay yanİ 618 çıkmıştı. Şimdi hesaplayınca beta hcg düşük sanırım :KK43: yaşayıp göreceğiz bakalım hayırlısını versin Allah. Dua edin sadece 😢
Yok yok hep 2 katı artmıyor bi yerde plato yapıyo içinizi ferah tutun 🙏🏻

Geldik hemen canım da kadın doğumcu yok :KK43:
Sabah hemen git ama ihmal etme sakın zaten neden bırakmazlar 1 tane kadın dogumcu anlamam illa dogurcaklar öyle çağırırlar değişikler zaten nöbetçi olması lazım mutlaka her hastanede hayırlısı olsun canım dikkat et kendine ♥️☘️🤲 sabah haberini bekliyorum bende ♥️ Yarın sabah bende kan vermeye gidicem inşallah olumlu sonuç alırız çok geçmiş olsun

Sabah hemen git ama ihmal etme sakın zaten neden bırakmazlar 1 tane kadın dogumcu anlamam illa dogurcaklar öyle çağırırlar değişikler zaten nöbetçi olması lazım mutlaka her hastanede hayırlısı olsun canım dikkat et kendine ♥️☘️🤲 sabah haberini bekliyorum bende ♥️ Yarın sabah bende kan vermeye gidicem inşallah olumlu sonuç alırız çok geçmiş olsun
Yatış verdiler canım bu gece hastanedeyim. İnşallah iyi haberler alırsın sende 🤍

Bizim 250.000 tl yi buldu . Ve hala bitmedi masrafımız ama doktor bizim için ek şeyler tavsiye etti eşim için sperm ayıklama seçtik o 12.000 civarı idi . Bide transfer de embryo glue ve serum önerdi doktorum onları da yaptırdık onlar da ek 12-13.000 tl di . Ama onlar olmasa da 200.000 e yakın gitti . Gerçekten masraflı bi süreç ama kredi kartına da bölüyorlar ve Allah bi şekilde bereketini veriyor ödeniyor bir şekilde
Özel hastaneye gidiyorsunuz sanırım. Devlette denediniz mi? Ben devlete gidiyorum. Özel hastanede mi denesem

Amin canım çok güzel anlattın teşekkür ederim ♥️😍 İnsalalh güzel sonuç alırım 🤲 haber veririm 🌸 yapicak bişey yok malesef hayırlısı olsun inşallah
Öyle canım biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi nasip evet yıpranıyoruz yoruluyoruz maddi manevi tükeniyoruz ama malesef ki yapacak bişeyimiz yok inşallah Hayırlı sonucların olsun🙏

İdrar testine çok takılmıyor ama hiç belirtim yok ağrım acım ne bilim hiç bir şekilde halmilelik belirtisi yok.silik.cizgi bile çıkmadi açıkçası umutlanmak istemedim bu şekilde sonuç negatif olunca kan testi önemli
Takılma canm idrara moralini bozma duanı et uyu benm ilk denemede 9. Günden 13. Güne kadar idrar yaptım gün gün daha belli oldu bide silikleşmedide 15.gün teste gittim heyecanla oldu diye kocaman bi sıfır geldi şoka girdim neye ugradgmı sasırdım o günden sonrada idrar testi yapmadım canım doktor ya test bozuk yada kimsayal oldu dedi öyle geçti. Bide normal testti erken gebelik testi falanda değildi. İnşallah yarın güzel haberler verirsin 🤲🍀

Kızlar çok kanamam var yatışımı yaptılar düşük yapıyor olabilirsin dediler nolur dua edin bana çok korkuyorum bir mucize olsun nolur dualarınızda yer verin bana
Çok gecmiş olsun inşallah kanaman durur mucizen seni bırakmaz Allâh yardımcın olsun🍀🤲🤲

Takılma canm idrara moralini bozma duanı et uyu benm ilk denemede 9. Günden 13. Güne kadar idrar yaptım gün gün daha belli oldu bide silikleşmedide 15.gün teste gittim heyecanla oldu diye kocaman bi sıfır geldi şoka girdim neye ugradgmı sasırdım o günden sonrada idrar testi yapmadım canım doktor ya test bozuk yada kimsayal oldu dedi öyle geçti. Bide normal testti erken gebelik testi falanda değildi. İnşallah yarın güzel haberler verirsin 🤲🍀
İnşallah canım bugün gidiyorum teste bana dua edin vala olumsuz düşünüyorum açıkçası hayırlısı olsun inşallah ♥️

Özel hastaneye gidiyorsunuz sanırım. Devlette denediniz mi? Ben devlete gidiyorum. Özel hastanede mi denesem
Acıbadem’e gidiyorum gittiğim doktor beni Acıbadem’e yönlendirdi makineleri son sistem maddi açıdan karşılayabilirseniz acıbademvtercih edin dedi . Bizde o şekilde tercih ettik teknoloji açısından gerçekten üst düzey

D
evlette hiç denemedim çünkü ben daha 1.5 senelik evliyim bide devlet karşılamıyordu ücreti rapor çıkartamadığım için o yüzden iki türlü de ücret ödeyeceğiz diye Acıbadem tercih ettik

Kivirbas95 Kivirbas95 nasıl oldun bende şuan senin gibiyim😔😔😔 sabah bi uyandım kanamam olmuş lavaboya gittim içimden bi parça düştü afedersiniz ciğere benziyordu😔😔😔 eşim baktı kan pihtiis bebek değil dedi cok kötüyüm 😔😔😔 doktoruma gideceğim mesaiye başlamasını bekliyorum elim ayağım titriyo😔

X