2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Transfer zamanı bendede yapmıyordu ama şuan 8.haftamdayım bulantım artıyor belkide ben ona bağladım
Senin baya olmuş o zaman yapabilir canım ben transfer zamanında son sandım masalalh sağlıkla ilerlesin hamilelerin duaları tutarmis bana da et canım yarın test günüm inşallah pozitiftir umarım tutunmustur

Bakmadılar sabah doktor bakacak neden bizde bilmiyoruz bi anda kanama başladı
Şimdi ne yapılacak peki neden bakmadılar anlayamadım acile mi gittiniz benimde lekelenme olunca acile gitmiştim bakmışlardı içinizi ferah tutun Allahın izniyle inşallah hiçbir sıkıntı çıkmaz ağrın var mı

Benim çift embriyo transfer edildi beşinci gün dondurulmuş seninle aynı gün transfer olduk zaten 27 Mayıs’ta ama benim doktorum dokuzuncu gün istedi doğal siklus ile yapıldı ilaç kullanmadım belki onunla alakalıdır benim de üçüncü denemem idrar testini aldırış etme ben de beşinci günü yaptım negatif çıkmıştı olmadı diye bir daha yapmadım tamamen sürpriz oldu bazen geç tutulma dedikleri bir şey var o olabiliyor Allahın mûcizelerini akıl sır vermez

Kızlar çok kanamam var yatışımı yaptılar düşük yapıyor olabilirsin dediler nolur dua edin bana çok korkuyorum bir mucize olsun nolur dualarınızda yer verin bana
Canım çok geçmiş olsun. Umarım hiç bişey olmaz bebeklerin sana sımsıkı tutunur. Dualarım seninle nasıl oldu bir anda mı başladı kırmızı mı kanama? Ağrın sızın var mı?

Aynen canım kesinlikle Aynen canım benim hayırlısı olsun inşallah Belki ondan olabilir ben ilaç kullanıyorum çünkü aldırış etmemeye çalışıyorum ama pek içim rahat değil sanki olumlu olmicak gibi insalalh bana da supriz olur yarın hem merak ediyorum hem içimde bişey hissetmiyorum olumlu olarak ama degsiik bir his ya 1 tane koyuldu acaba ondan mı bilmiyorum ama umarım pozitiftir tutunmustur rabbim mubarek bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine İnsalalh pozitif sonuç alırız hayırlısını nasip etsin.Saat kaç gibi yaptırsam acaba aç tok fark ediyor mu bu hamilelik testinde sabah gitmeyi düşünüyorum hemen kalktigimda ama

Kızlar ağrım yok denecek kadar az. Bi anda başladı. Altımda şort vardı dışarıdaydık eşimle. Birden akıntı geliyor sandım bi eğildim bacağımdan akıyor hemen acile geldik. Doğumhanede baktılar kırmızı aktif bi kanama. Pıhtı geliyor ara ara. Zorla progestan iğne vurdurduk. Doktor sabah gelecekmiş. Onu bekliyoruz. Her ihtimale karşı yeme içme işini kestik. Beta hcg böyle çıkmış şuan düşer mi bilmiyoruz. Ultrasonla sadece kadın doğumcu bakabilir o da sabah gelecek dediler. Kasıklarımda bi ağrım vardı gündüz. Eşime adet olacak gibi bi sancım var dedim hatta hakkımızda hayırlısı korkuyorum ama önce de bi düşük yaşamıştım

Eklentiler

• IMG_7316.jpeg
    25,3 KB · Görüntüleme: 67
Canım kadın doğum acili yok mu hastanede nasıl Dr yok anlamıyorum ben nerde yaşıyorsun Allah’ın izniyle bir şey olmaz inşallah ama insan bu endişeli durumdayken bir cevap istiyor rabbim seninle olsun inşallah habersiz bırakma bizi

Canım çok çok geçmiş olsun mübarek günün yüzü suyu hürmetine İnsalalh bişey olmaz korkma inşallah bir sorun yoktur .dinlen bol bol sakın kalkma keşke olduğu zaman gitseydiniz en azından müdahale olurdu haber ver

Allah’ın izniyle bu gece kötü bir anı olarak kalıp sağlıkla devam edeceksin çok dua ettim sabah da güzel haberlerini bekliyoruz. Değerin çok güzel, güzel olacak herşey inan

Küçük bi yerde yaşıyorum maalesef kan sonucum en son ayın 19’unda geçen ay yanİ 618 çıkmıştı. Şimdi hesaplayınca beta hcg düşük sanırım yaşayıp göreceğiz bakalım hayırlısını versin Allah. Dua edin sadece

Keşke devlet hastanesine gitseydiniz doğum evi üniversite yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…