2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım idrar testlerinde çok hatalı çıkan durumlar var özellikle kaset testlerde erken gebelik ile ilgili bir şey diyemiyorum yapmak geliyorsa içinden yap tabi

Canım idrar testlerinde çok hatalı çıkan durumlar var özellikle kaset testlerde erken gebelik ile ilgili bir şey diyemiyorum yapmak geliyorsa içinden yap tabi
Yani evet haklısın ama kaset değil erken gebelik testi kasetlere güvenim yok pek ama idrara da güvenmiyorum hani belki erkendi diye geç karışır diye düşündüm hergun farklı çıkma ihtimaline karşı yapayim dedim ama

3. Gün transferi olan arkadaşlarım. İdrar testiyle ilk pozitifi transferin kaçıncı günü gördünüz.
Canım benim 5 gün embriyosuydu 6.gün sabah negatif 7.gün sabah çok çok silik çırkı kanda 65 ile öğrendim. Tahminim 10.günden önce çıkmaz sanki tavsiyem de kan gününü beklemendir hayorlısı ile mutlu haberler almanızı dilerim

Canım benim bence sabah yap gece yapma yapacaksan da ama tavsiyem kan vermen evde yapılana güven yok.

Benim 5.Gun emriyosu idrarda 10.gunde çıkmadı negatif tek çizgi çıktı hatta 9.gun diyebilirim transfer gününü saymazsak erken mi bilmiyorum ama inşallah hayırlısı olsun pek ümidim yok gibi

Hayırlısıyla ilerlesin inşallah

K Kubra Avci canım yarın test günün inan bende senin gibi çok merak ediyorum sonucunu inşallah pozitif olur. İdrar testine takılma nasip bilemeyiz. Çok zor bir süreç gerçekten biliyosun ki geçen hafta cuma negatifle yıkıldım yeni yeni kendime geliyorum halada gelemedim şoka girdim var diye bekledim bunda hep çünkü. Maddi manevi yıpratıcı bir süreç. Bizde borcun içindeyiz aynı şekilde eşim isyanlarda zaten. Ne zaman başlarım ne yaparım bilemiyorum. Yarın alacagın sonuç inşallah pozitif olur senin için dua ediyorum. Ama negatif alsan bile her şerde bir hayır vardır de vakti zamanı gelmemiş demekki de belkide umutlarımızın tükendiği yerde yeşerecez bilemiyorum. İnşallah yarın mucizen seninle olur Allâh yardımcın olsun güzel haberler vermek nasip olsun

Kızlar test yapacağınız zaman hala belirtiniz var mıydı?
Yani 11. 12. Gün kala kaşık ağrısı vs bu tür etkileriniz varmıydı
Test gününden bi kaç gün önce benm gögüs hassasiyetim bile bitmişti. Kasık agrım da hafif lemi şti. Sadece kafa terlemesi ve ayak üşümesi vardı bende kafa terlemesi de Progestan dex ten kaynaklıymıs. Sonucum negatifti malesef cuma günü aldım negatifi 1.98 le. Ama bence belirtiylede pek alakası yok belirtilerinin oldğu tedavimde oldu onlarda olmadı mesela kişiden kişiyede degişiyor inşallah güzel haberler alın

Kızlar çok kanamam var yatışımı yaptılar düşük yapıyor olabilirsin dediler nolur dua edin bana çok korkuyorum bir mucize olsun nolur dualarınızda yer verin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…