2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Arkadaslar merhaba bende 31 mayista 6.gün 5ab ve 3bc dondurulmus transfer oldum. Hicbir sekilde belirtim yok bugun 6.gunum lutfen moral verir misiniz. 3.denemem daha once hiç tutmadi
Canım hayırlı olsun. Bası kişiler de çok belirti olmasına rağmen negatif oluyormuş belirti olsa da olur olmasa da belirtisiz pozitif alan çok kişi var

Cok saol canım ınsallah pozitif gorurum bende. Kalitesi düşük olan icin isterseniz imha edelim dediler kabul etmedim. Nasip bu isler dedim ınsallah bebeklerim benimledir.

Normal gebeliklerde öyle ama tüp bebeklerde nasıl hesaplanıyor diye sormuştum öyle demişti beş günlük embriyo benimkisi. Transfer tarihim 14 Mayıs , iki hafta öncesi 30 Nisan olduğu için. Gebelik tarihini 30 Nisan diye baz alacakmışım

Aynısı bana da oldu beşinci günümde çok şiddetli ağladım, aynı zamanda babam hastanede yatıyordu onun stresi vardı. Hatta o kadar ağladım diye zaten varsa da artık yoktur dedim ve test yaptım normalde asla yapmam ilk transferimde doktorun söylediği tarihe kadar yapmamıştım ama o ağlama sonrası zaten yoktur artık diye yaptım bıraktım sonra gittim bi baktım aşırı silik olsa da çizgi var şok olmuştum tüm odaların Işık’larında gidip gidip Baktım çok silik olsa da vardı ertesi günler tekrarladıkça koyulaştı hala inanamıyorum sanki bana üzülme ben buradayım diyor gibi hissetmiştim

Kızlar Protestan fitilden sonra biraz vajina kapaklarında kaşınma yaşamaya başladım başınıza gelen var mı nasıl tedavi ettiniz acaba?

Benim öyle belirgin bi karın ağrım olmadı. Alt karnımda tek bir noktada aralıklı ağrım oldu ve 5. Gün geçti. Sonra hiç olmadı. Bu arada göğüs ucu ağrısı da 12-13 günlerden sonra başladı

Arkadaslar merhaba bende 31 mayista 6.gün 5ab ve 3bc dondurulmus transfer oldum. Hicbir sekilde belirtim yok bugun 6.gunum lutfen moral verir misiniz. 3.denemem daha once hiç tutmadi
Canım 6. Gün 5ab gayet güzel kalite. Belirti arama bende de çok bir belirti olmadı. Hatta tutmadı diye korktum pozitifi aldım şükür. İçini ferah tut, en büyük düşman stres

Ahhhh ne kadar çiçeksibirisinnn yoluna hep çiçekler çıksın çok iyi geldi inşallah benim miniğim de benimledir dualarınızı isterim
Kaç haftalıksınız şimdi ?
Bir de yalnızca eşimle paylaşıyorum bu süreci o da son 3 Aydır çok seyahat ediyor galiba zor geldi ama rabbim tüm zorluklarla beraber 2 kolaylık vermiştir

Benim de şiş iğneler yapıyo sanırım, açık havaya çıkın çikolata gibi şeyler tüketmeyin bir de ekrandan uzak durun o da baş ağrısını tetikler

Benim de şiş iğneler yapıyo sanırım, açık havaya çıkın çikolata gibi şeyler tüketmeyin bir de ekrandan uzak durun o da baş ağrısını tetikler
Bugün uygulamada diyor ki; karnınız şiş olabilir ama bu bebek şişliği değil hormonlar gaz yapabilir, ödem yapabilir.

Yani benimkini bebişler yapıyormuş

yaa amiin amin hepimizin inşallah, çektiğimiz zorluklar stresler güzel günlerin habercisi olsun şu an 5+2 yim ama korkularım hala bitmedi her gün doktora gidip hala duruyo mu diye baktırmak istiyorum korkuyorum bu mutluluk bitecek diye
Kesinlikle öyle benim eşimde yurtdışında çalışıyor mesela şu an izinde ve hep stresliydim tekrar gidene kadar olması gerek diye Allah yardımcımız olacak inşallah sadece şunu tavsiye edebilirim ilk transferimde öyle bi beklenti içine girmişim ki sanki kesin olması lazım gibi düşünmüşüm doktor olmadı deyince sinir boşalması ve ağlama krizine girmiştim aradan zaman geçti atlattım ikincisine başladık bu sefer ise öyle hevessiz heyecansızdım ki teslim olmuş gibiydim ne gelirse Allahtan diyerek, eşime anneme hep olmassa üzülmeyin tamam mı diyordum bu seferde olmayacağa hazırlamıştım kendimi yani bu sefer de oldu. Bence kafamı rahat tuttuğum için stres yapmadığım için oldu eğer yapabilirseniz size fe tavsiye edebilirim bunu

Allah sağlıklı gebelik nasip olsun benim beklentim sıfır sadece bu 15 gün bitsin de yolumuzu çizelim diye bekliyorum tutar tutmaz Allah’ın takdiri inşallah sağlıkla nasip eder

Allah sağlıklı gebelik nasip olsun benim beklentim sıfır sadece bu 15 gün bitsin de yolumuzu çizelim diye bekliyorum tutar tutmaz Allah’ın takdiri inşallah sağlıkla nasip eder
Amin hepimize inşallah evet en güzeli nasip olacak inşallah hayırlı zamanda olsun diye dua etmek inşallah dualarımız kabul olsun

İnşaALLAH saglıkla kucağına alırsın canimmsenin kacinci gun ve kaliteleri neydi acaba bide belirti yasamis miydin hic. Benim 3.denemem suan 6.gunumdeyim belirti ariorum elimde olmadan. Bu da olmayacak diye cok korkuyorum

Merhaba kızlar hep okuyordum buradaki yazılanları ama yazmamıştım hiç benim de 25 Mayısta transferim oldu iki tane dondurulmus 3. Gün embriyosu bugün test günümdü sabah kan verdim. Test gününe kadar test yapmicam diye söz vermiştim kendime yapmadım bugün direkt kan verdim. Sonuç çok şükür pozitif geldi 221 sonucum umarim hayırlısı ile devam eder Olumsuz olanlar için umut olsun diye yazayım dedim bu 4. Tüp bebek denememdi 2 de aşılama var Allah hepimize nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba bende bu sürece yeni başlıyorum medical park dr hediye Dağdeviren ile başlamayı düşünüyorum bahceciye filan gittim ama maddi olarak çok yorar diye medical park seçtik sizin doktorlarınız kimler be memnun musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…