2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar doktor 13. Gün kan ver dedi ama ben 12. Gün veya 11. Gün kan vereyim diyorum sizce kesin net çıkar mı sonuç ?

Benim kasık ağrılarım vardı yine negatif oldu belirtiler çokta önemli değil galiba artık hayırlısı deyip bekleyeceğiz

Canım çok üzüldüm ya hakkında hayırlısı olsun kaçıncı denemen ve embriyo var mı geride tek olmuyorsa çift transfer yaparsın bir dahakine canını sıkma her şeyde vardır bir hayır
Canım bende çok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah kan testi henüz vermedim belki geç tutunmustur diye de düşündüm amanbu saatten sonra olumlu düşünmüyorum malesef İnslalah bir mucize olur ama zor bence gibi doktor çift tehlikeli dedi o yüzden çift koymadı tek koydu bu sefer gecen sene ciftti hamileydim hayırlısı olsun inşallah

Bu tahlili yapmadan gece idrara kalktın mı ?

Kızlar doktor 13. Gün kan ver dedi ama ben 12. Gün veya 11. Gün kan vereyim diyorum sizce kesin net çıkar mı sonuç ?
Sonuç çıkması gereken değerin altında çıkar sonra acaba hamile miyim değil miyim diye modunuzu düşürürsünüz. Hiç risklere girmeyelim

Benim kasık ağrılarım vardı yine negatif oldu belirtiler çokta önemli değil galiba artık hayırlısı deyip bekleyeceğiz
Benim hiç birnseyik yok kuzum ne kasık ağrısı ne miğde bulantısı ne koku hassasiyeti ne bir ekstra belirti lekenme kanama hiç bişey yok tabiki belirti olarak bende aramadım çok fazla belirtisiz çok pozitif vardı hayırlısı olsun inşallah

Kızlar bugün aile hekimliğinde kan verdim. 9. Günüm aile hekimi evde yaptığım testler için tüp bebekte yalancı gebelik olabilir pozitif olmayabilir dedi. Yarın çıkacakmış sonuçlar. Modumu düşürdü bu durum olabilir mi sizce de böyle bir şey

Vala en son gece 2 olmamıştı yaptım sonra sabah yaptım baya sıkışık uyandım öyle yaptım testi
Gece idrara kalktığım için ben idrar testi yapmamıştım. Çünkü idrardaki hcg düşüyor. Moral bozma ama bence de 2 gün daha bekleme kan ver varsa artık çıkar zaten. Yoksa da ilaçlarını bırakırsın en azından. Seni çok iyi anlıyorum. Rabbim yardımcın olsun. Maddi manevi çok zor bir süreç. Ama vakti değilse de ne yaparsan yap en kaliteli embriyo da olsa, en güzel merkez de olsa olmuyor. Vakti geldiğinde ümitsiz bir embriyo bile tutabiliyor. Sen niyet ettin çaba verdin. Rabbim bunları gördü. Gerisi onun takdiri. Hayırlıyı hayırsızı biz bilemeyiz. Belki de olmasını istediğimiz şeylerin olmaması bizim için daha hayırlıdır. İçini ferah tut bu yüzden

Gecikiyorsa rabbim bir güzellik verecektir sana tavsiyem bu süreçte yumurtalarının oluşması için çabala belki doğal yolla bile olabilir umutsuz olma hiç o kadar çok örneği var ki benim eltimin 15 sene çocuğu olmadı tüp bebek yaptı 4. Denemede tuttu kızı daha bir yaşına girmeden şu an doğal yolla hamile daha gençsin mutlaka olur ben o hissi aldım senden

kızlar benim de tek belirtim arada olan kaşık ağrısı kaşık ağrılarım beşinci günde başladı ara ara oluyor onun haricinde göğüs hassasiyetim var ama transfer olmadan önceki günlerde de aynı hassasiyet vardı o yüzden onu tam olarak ona bağlayamıyorum haricinde belirti var mı bilmiyorum bence yok inşallah tutulmuştur çok stresli bir süreç ilaçlardan dolayı adet olmuyormuşuz kaşık ağrısı inşallah tutunmaya başladığı için olan bir şeydir

Lütfen öyle düşünme burada okumuştum kadın resmen kanamam patladı durduramıyorduk diyordu ama yine bebeğine kavuştu sen git hastaneye baksınlar için rahat eder önlem de alınır Allahın izniyle inşallah sorun olmayacak haber ver bize de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…