2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Yaaa kan günün cuma değil miydi , cuma bi kan ver sen, üzülme böyle negatif olup pozitifi alan çok insan oldu burda
Evet canım cuma iki gün var kan testine kadar beklicem zaten de pek umudum yok silikte olsa bence çıkardı en azından sonuçta son iki gün kaldı teste ne bilim ya üzüldüm biraz İnsallah öyledir ama belirtim hiç yok ben anlamıştım zaten

Bazen idrar testi hep yanlış gösterir derler canım sen gene de bi kan da ver umudunu kesme Allah büyük

Bazen idrar testi hep yanlış gösterir derler canım sen gene de bi kan da ver umudunu kesme Allah büyük
Dandik bir test değil ki ama yanlış olduğunu pek düşünmüyorum kuzum çünkü erkenden de yapmadım zaten son iki gün kaldı teste şimdiye kadar olsaydı bence silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum ne bilim ya üzüldüm açıkçası o kadar emek para çöp oldu yine bende tek tutmuyor daha öncede denemiştim olmadı umarım yanlıştır umarım kanda çıkar ama. Pek hevesim kalmadı

Canım ben yaptım evde testi biraz önce ama olmadı silik çizgi bile yoktu negatif malesef biliyodum böyle olacgini bugün 10 günüm ve belirti denilen hiç bisey yoktu zaten üzgünüm
Ayyy Kubracım çok üzüldüm ama bugün bir kan ver yaa 2 gün daha bekleme, varsa kanda kesin çıkacaktır.. inşallah bir mucize olur ve test yanlıştır ne bileyim içimde hala bir ümit var

Allah büyğk canım eğer olmadı ise bile biraz kafa dinler gene tekrar başlarsınız evet hem maddiyat ve insanın ömründen ömür gidiyor çok iyi biliyorum tez vakitte hepimiz evlatlarımıza kavuşalım inşallah kan testi ile tüm üzüntün neşeye döner

77465867, member: 1161301"]
Hiç tanımamama rağmen çok üzüldüm canım. Lütfen pes etme son embryo demiştin diye hatırlıyorum ama belki tekrar hazırlanırsınız kendini hazır hissettiğinde bunda da bir hayır var demekten başka çaremiz yok
Çok canım son emriyoydu malesef ve ne zaman deneriz onu da bilmiyorum artık çünkü maddi olarak pek İyi değiliz borcumuz var eşimde yoruldu bu durumdan çünkü sıfırdan başlamak şu an için imkansız gibi görünüyor belki 2 seneye ancak nerden baksan su an 180 200 bin arası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…