2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

wmf yazar orda hz yazar kaç gi canım bide kaç haftalıktı benm 6+2 id doktor herşey cok güzel dedi iki hafta sonra cagrdı o zmn dha iyi duyarz dedi bide ben kiloluyom oda etkiliyor dha cok kücük dedi
120 canim nabzı bizimki de küçük 6+3 dün
Bizde haftaya gideceğiz bakalım cok küçükler daha 8. Haftada net duyuluyor genelde

Sabah kaçta uyansak ezana kalkınca bakayım hemen gruba sen uyuyamazsın bu gece takılıyorum tabikide rahatca güzelce uyu allahın izni ile güzel haberlerini alalım
Hahaha kız Allah seni napsin hemi sen benden daha heyecanlisinKalkınca bak gruba kesin İnslalah güzel haberlerle yazarım umarım uyuyabilirim İnşallah Rabbime dua ediyorum hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah

Kızlar ailelere söylediniz mi biz herkese söyledik eş dost arkadaş bilen bilmeyen kocamda bende böyle mutlu şeyleri asla ama asla tutamıyoruz içimizde ya keseyi göreydik iyiydi ama işte
Bizde söyledik canım ya o içte tutuma huyu bizde de var bazıları üç ay söylemiyor onlara da gıpta ediyorum ama benim eş dost komşular herkes biliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…