2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kesinlikle katılıyorum hamilelik süreci daha gergin bekleyişli ya kendimce geçen diyorum ki 9 ay nasıl geçecek bir türlü normal rutinime dönemedim evde hiçbir şey yapmadan gün boyu pinekliyorum

Hakkında hayırlısı olsun canım çok şükür bir kızın var yine olur doğal olarak da olabilir rabbimin takdiri canını sıkma sen
İnşallah benimde kalbimden geçen o. Belki diyorum kendiliğinden olur. Kızım hiç istemiyor kardeşi olmasını nedense hep tek çocuk olma hevesinde.

Kesinlikle katılıyorum hamilelik süreci daha gergin bekleyişli ya kendimce geçen diyorum ki 9 ay nasıl geçecek bir türlü normal rutinime dönemedim evde hiçbir şey yapmadan gün boyu pinekliyorum
Ben normale dönmeye çalıştıkça uykum geliyo 3 aydan sonra sanırım gerçekten normale dönebiliriz yani öyle umuyorum

Çok geçmiş olsun öncelikle içinde bulunduğunuz süreci o kadar iyi anlıyorum ki özellikle eş desteği çok önemli benim eşimde fazla sıktığı için bu süreçte çok gerginlik yaşadık oturma kalkma çıkma nefes alma demene durumuna geliyordu her şeyin dengesi mühim cidden erkeklerin bazı noktalarda algılayışları o kadar kıt ki hayatımızı zorlaştırıyor bu davranışları inşallah iyi olur sizlik ne durum var tutunmamasıyla sizin ne ilginiz var her şey bitti Allahın işine de karışmaya başladı bu insanlar lütfen kendinizi ezdirmeyin bu şekilde sizi suçlayanlara çat çat cevabını verin cahillik başka bir şey değil sizin gibi niceleri var bakın grupta da var doğal olup sonrası olmayan bazı şeyler ilahi kudretin elinde evet elimizden geleni yapıyoruz yapalım gerisi takdiri ilahi

Bu arada bende Ocak anneleri grubuna yazdım ama sarmadı fazla bu grupta yazmak daha hoşuma gidiyor düzenli akış var burda

Ya bende şu son günler uyumuyorum ilk haftalar öğleden sonra bir saat bile olsa uyurdum şimdi sabah 5-6 gözüm açılıyor
Aynı sorun bende de var gündüz akşam üstleri uyuyorum biraz ama sabahları 6-7 gibi uyanıyorum ve uyuyamıyorum bida şimdi eşime babalar günü için hediye hazırlıyorum. Bir kaç yazı yazıp ultrason fotoğrafı vs koycam. Her yazıya başladığımda salya sümük ağladığım için bitiremedim daha başka konularda öyle bi duygusallığım yok ama böyle doğduğunu falan düşününce kopuyo bende herşey

Ağlama hali bende de var ya suç belgeseli aksiyonlu şeyler izlerken bile ağlarken buluyorum kendimi zaten genel yapım duygusal ağlamaya müsait şimdi daha kolay oldu ayy ne güzel eşlerimiz de bu babalar günü buruk değil inşallah bütün bekleyişte olanlar bu neticeye ulaşır bizde de eşim azosperm olduğu için tüp bebek tedavisi gördük bize tüp bebek bile yapamazsın denilmişti rabbim çok büyük

Allah büyük işte olmaz olmaz dememek lazım bizde de dna hasarı sayı ve hareketlilik sorunu vardı. 3. Denemede oldu şükür. Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inş kalp atışını ne zaman duyarız tahminen acaba hemen olsun bitsin istiyorum. Gece rüyalarımda doğurmaya başladım bilee

Kızlar bugün 7. günüm dün lekelenmem oldu evde bir test vardı onu yaptım ikinci silik çıktı sanki pozitif gibi ne dersiniz?

Eklentiler

• IMG_20240603_104257_003.jpg
    193 KB · Görüntüleme: 42
Ben 6+5 te duydum kalp atışlarını bir haftaya duyarsınız Allah’ın izniyle ben kan testi yapmadan önce içten içe hiç rüya da görmüyorum rabbim bir işaret olsun dedim o gece rüyamda kucağımda bebek gördüm ertesi gün pozitifi öğrendik geçen kalp atışı için beklerken de kötü bir rüya gördüm onu hiç anlatmak istemiyorum bilinçaltı okuduklarımın etkisiyleydi sanırım Allahım bütün tüp bebek yapanların yardımcısı olsun süreç maddi manevi çok yıpratıcı inşallah sağlıkla herkes kucağına alır

Gerçekten ben de hiç rüya görmem görmediğim rüya kalmadı 2 gündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…