2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Rabbimin hazinesi genis, bize saglikli cocuklar hibe etsin versin

Rabbim hepimizin kucagini doldursun dun transfer oldum Ben de her namazdan sonra sizzler aklima geliyorsunuz bu yollar kolay yol degil Rabbim yine bir kolaylik veriyo ama yine de cokca dua ediyorum siz de unutmayin
Herkese bol bol dua ediyorum bizlerin yolu yorucu, yıpratıcı Allah gönlümüzdekileri hayırlı bir şekilde versin hepimize❤

Ayy inşallah Rabbim inşallahhhh ❤❤
Hiç korkmayın ben doktorumu aramıştım endişelenmeyin beklediğimiz şikayetler dedi,rengi değişir ve artarsa haberleşelim dedi uzanıp dinlenin bol su için.yine gelir ama az gelir idrardan sonra gelebilir peçeteyle sildikçe az gelir.benim öyle olmuştu bidahada gelmedi.

Anladım adet ağrısı gibi ağrılarım çok oluyo tutunma belirtisi midir acaba ağrılar da?

Ne güzel ciddi bir durumunuz yok Hakkınızda en güzeli olsun şanslısınız vücut embriyoyu tanıyor olur Allah’ın izniyle

Anladım adet ağrısı gibi ağrılarım çok oluyo tutunma belirtisi midir acaba ağrılar da?
Benim 2.transferimde aşırı sancım ağrım oldu işlemden cıkıp nasıl eve geldiysem test gününe kadar sürekli sancım oldu,yine pozitifti ama kimyasal gebelikle sonuçlandı.Bu 3.transferimde yine ağrılarım sancılarım oldu ama 2.transferim kadar değil beni yormadı uzun süreli değildi,şiddetli değildi dinlenince geçiyordu.

Kızlar, iyi akşamlar. Benim bugün 9. Günüm ve gün içerisinde kasık ağrılarım oldu hep. Başına gelen var mı? Tam adet sancısı gibi de değil.

Kızlar, iyi akşamlar. Benim bugün 9. Günüm ve gün içerisinde kasık ağrılarım oldu hep. Başına gelen var mı? Tam adet sancısı gibi de değil.
Kasık ağrısı bende transfer gününden itibaren hep vardı ama kişiden kişiye değişiyor belirtiler o yüzden çok da belirti arama herkesin vücudu verdiği tepki farklı oluyor inşallah pozitifle sonuçlanır

Merhaba bende 4 nde gidicem kontrole ha gerçi ilk gebelik ilk kontrol çok heyecanlıyım bende

Bende henüz kese için bekliyorum sadece bir kere midem bulandı pozitif öğrendikten sonra göğüslerimde biraz sancı oldu daha sonra göğüs sancıları da bitti göğüslerimde ama şişlik var uyuduğum için mi yoksa ilaçlardan mı tabii onu bilmiyorum şu an hiçbir belirti yok bütün belirtilerim kayboldu ilk olduğu için ben de heyecanla bekliyorum hatta sabahları uyandığımda karnım dümdüz bir şekilde oluyor yemek yiyince ilaçları kullanınca çok hafif bir şişiyor karnımın inmesi bile beni telaşlandırıyor yani

Ben de salı günü gideceğim ama ilaç olarak ne kullanıyorsunuz bir de tahminen Salı günü sizin kaç haftalık oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…