2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

B brburcu canım benim ilk testin böyleydi 65 çıktı kanda bekle istersen 10.gün ver kanını sonra beklemesi çok zor oluyor evde idrar testi varsa yaparsın yarın sabah daha koyu çıakr allahım sağlıkla ilerlesin inşallah

Kan için bekleyeceğim dediğiniz gibi insan imanamıyor çok heyecanlanıyo inşallah pozitifdir

Amin canım benimde inşallah bugün 8 günüm sanırım gripte oldum çok fazla hapşuruyorum insalalh bir sorun olmaz
Olmaz merak etme ben de 8. Günü sünizit ve faranjit oldum hapşırmak ve öksürmekten mahvoldum ama hemşire o öyle hapşırınca fırlayacak bişey değil sakin ol dedi içini ferah tut

Olmaz merak etme ben de 8. Günü sünizit ve faranjit oldum hapşırmak ve öksürmekten mahvoldum ama hemşire o öyle hapşırınca fırlayacak bişey değil sakin ol dedi içini ferah tu

Olmaz merak etme ben de 8. Günü sünizit ve faranjit oldum hapşırmak ve öksürmekten mahvoldum ama hemşire o öyle hapşırınca fırlayacak bişey değil sakin ol dedi içini ferah tut
İnsan ister istemez bi stress yapıyor ama yapmasak daha iyi olacak her şey

Kızlar ya coraspini iki kez içtim galiba içtim mi içmedim mi anımsayamadım o sırada telefon geldi ilk kez oldu böyle bir kafa karışıklığı içmedim diye anımsıyorum ama tam emin değilim iki kez içmişsem sorun olur mu acaba

Çok sorun olacağını düşünmüyorum ama net bişey de diyemiyorum. İstersen hemşireye veya doktoruna yaz içini rahatlatacağını düşünüyorum Ben de fitili öyle unutup 2 saat arayla koymuştum :)

Çok sorun olacağını düşünmüyorum ama net bişey de diyemiyorum. İstersen hemşireye veya doktoruna yaz içini rahatlatacağını düşünüyorum Ben de fitili öyle unutup 2 saat arayla koymuştum :)
Hemşireye Sordum canım bana dönmesini bekliyorum bence de problem olmaz gibi ama aklıma takıldı

Canım birşey olmaz merak etme ben oksapar da atıyorum o gün atmamıştım bir sorun olmadı çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…