2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Maalesef ilaçlar vücudu yoruyor. Bende aşırı bir karın şişliği var. Gerildi resmen karnım. 2 gündür moralim bozuk doğurana kadar davul olcam diye 😂😂😂😂
Benim göğüsler karnım iki kilo almışım bile ama ortada bebiş olduğu belli değil 😂😂 hehehe olsun bebiş için davul oluruz yeter ki sağlıkla olsun da

Evet düşünmemek lazım TV izliyorum yatıyorum uyuyorum başka şeylerle ilgilenmeye çalışıyorum ama dışarı çıkamıyorum eşim de bu konuda çıkarmak istemiyor dışarı fırın olsun eczane olsun yakınımda ama asla çıkamıyorum korkuyor o konuda sürekli yatmak istemiyorum aslında ama evde de artık sıkılmaya başladım eşim sürekli bırakıp gidiyor işe cumartesi Pazar fark etmiyor iyice bunaldım vala Allah'tan yarın kardeşimle annem gelicek bı iki gün kalicaklar rabbim hayırlısını versin inşallah ♥️☘️🤲 belirti aramıyorum ama bugün 6 gün yarın 7 gün ama hiç bir belirti yok küçükte olsa anlamadım şaşırdım hayırlısı olsun inşallah
Valla ben bugün gezdim sürekli 10. Gün oldu oluşan oluşmuştur olmayan olmamıştır diye gezdim hiç değilse kafam dağıldı iyi geldi evde de bunalıp kafamıza takıyoruz

22 yumurtam çıktı yarısı döllendi.
Doktor amh değerinin bazen yanlış çıkabileceğini söyledi muhtemel benimde öyle oldu🥹 ama eşimin de spermharsket sorunu vardı biraz sanırım o yüzden hamilelik olmadı ama diye üzülürken başka sebeplerden dolayı oldu diye düşündük ama nasip transfer oldum inşallah tutar da seviniriz . Sizin durumunuz nasıl acaba?
Oo maşallah 🙂 Bende 4 yumurta çıktı. 2 si döllendi. 24 mayısta transfer oldum. 7 haziranı heyecanla bekliyorum. 🙂

Oo maşallah 🙂 Bende 4 yumurta çıktı. 2 si döllendi. 24 mayısta transfer oldum. 7 haziranı heyecanla bekliyorum. 🙂
Ne güzel önemli olan yumurta çıkması sayısı bile çok önemli deği yeter ki çıksın da olsun☺️ inşallah pozitif sonuç alırsınız☺️🙏🏻 var mı belirtileriniz? Benim hiç belirtim yok diyebilirim 🙊

Ne güzel önemli olan yumurta çıkması sayısı bile çok önemli deği yeter ki çıksın da olsun☺️ inşallah pozitif sonuç alırsınız☺️🙏🏻 var mı belirtileriniz? Benim hiç belirtim yok diyebilirim 🙊
Cuma transfer oldum, pazar günü kasık ve bel ağrım çok fazlaydı hastaneye gittim. O günden sonra hafif kasık ve bel agrısı oluyor. Arada yokluyor agrı. Bunlarda adet belirtisi de olduğu için, adet belirtisi mi tutma belirtisi mi bilemiyorum

Cuma transfer oldum, pazar günü kasık ve bel ağrım çok fazlaydı hastaneye gittim. O günden sonra hafif kasık ve bel agrısı oluyor. Arada yokluyor agrı. Bunlarda adet belirtisi de olduğu için, adet belirtisi mi tutma belirtisi mi bilemiyorum
Adetinize kaç gün var? Eğer 6 günden fazla ise bence adet belirtisi değildir diye düşünüyorum ☺️

Kızlarrrrrr herkese merhaba bugün transferimi 8.günü hatırlarsanız kaç hun once size burda 6.gun test yaptığımı ve negatif gördüğümu söylemiştim bugün kan vermeye gittim ve Sonic pozitif okdr çok dua ettim ki duygularımın tarifi yok bu yolda olan herkse dilrim ki benim bugün yaşadığım gibi mutluluktan ağlamak nasip olsun 6.gun negatifi görünce saldım resmen ilaçlarımı bile duznli almiyordum ama bugün beta 197 ve test ise silik çıktı inancınız yüksek olsun umut olsun diye yazıyorum hepinizin yuzi gulsun insllsh beni de listeye ekleyebilirsiniz aranıza bir gebe daha katıldı ❤️❤️❤️🥺🥺
Gözünaydın canım çok sevindim kaset testleri ciddiye almamız gerektiğinin kanıtı olmuş sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🥰

Normalde 31 mayıs - 4haziran arası beklerdim. Oynamalar oluyor cunku.
Adet olmamam tuttuğu anlamına mı geliyor? İnternette okudum, adet gormesende tutmayabiliyormuş.
Eğer düzensiz bir adetiniz yoksa bence o günlerde gelir tutmamış olsa çünkü doktorum adet gelirse bilgi verirsin demişti bana

Valla ben bugün gezdim sürekli 10. Gün oldu oluşan oluşmuştur olmayan olmamıştır diye gezdim hiç değilse kafam dağıldı iyi geldi evde de bunalıp kafamıza takıyoruz
Vala çok iyi yapmisisn kesinlikle öyle vala bu bizim 4 denememiz eşim parayi verdik bari riske girmeyelim diyor benim daha 6 günüm senin yine olmuş yani iyi gelmiştir darısı bize İnslalah ya pozitif olalım da sağlıkla kucağımiza alalım da şu an tek düşüncem o iyi bir sonuç almak

Vala çok iyi yapmisisn kesinlikle öyle vala bu bizim 4 denememiz eşim parayi verdik bari riske girmeyelim diyor benim daha 6 günüm senin yine olmuş yani iyi gelmiştir darısı bize İnslalah ya pozitif olalım da sağlıkla kucağımiza alalım da şu an tek düşüncem o iyi bir sonuç almak
Aynısını bizde düşündük ama doktorum normal hayatına dön dedi bir şey olsa evde kal derdi diye düşünüyorum benimde ikinci denemem inşallah pozitif olur hepimiz çok zor bir süreç maddi manevi duygusal 🥹🧡

Belirti olarak mide bulantısı, kasık bel agrısı olması gerekiyor sanırım. Ama adet olacağımız zamanda aynı belirtiler olmuyor mu? Ben kasıklarım ağrıdığında korkuyorum. Adet mi olacağım diye
Yok canım kimi hamilelikte olmuyormus hiç belirti 😚 ama en azından kendini biraz belli eder diye düşünüyorum ama bende bel ağrısı dışında bişey yok belki de çok yatmaktan oluyor ne miğde bulantısı ne lekelenmem ne kasık ağrısı hiç bişey hayırlısıbilsun inşallah ♥️☘️🤲 ama ne bilim bu sefer böyle bişey oldu hayirlara vesile olsun rabbim nasip eder inşallah pozitifi bende korkuyorum çünkü sonuctan

X