2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Yok devam etmiyor benim de üç gün sürdü azalarak sürdü sonra bitti çok şükür normal deniliyor lekelenme için kanamaya dönmediği sürece insan tedirgin oluyor gerçekten güzel olacak inşallah 🙏 benim yarın 6+5 olacak yani uygulamaya göre geçen hafta kese görmeye gittim Dr beş buçuk haftalık gibi tam net dememişti amin inşallah hepimiz sağlıkla sıhhatle atlatırız bu süreci azim kaçıncı hafta 🙏
Çok sevindim umarım doğal bir süreçtir sorunsuz geçer hepimiz için 🙏 benimde doktorum söylediğine göre bugün 6+4 sizle aynı yani😍 ayy inşallah ikimiz içinde herkes içinde çok güzel olur. Uygulama dediğiniz hangi uygulama acaba?

Herkese merhaba kan verdim geldim sonucum 3bucuk 4 civarı cıkacakmıs. Bura küçük bir yer kanı başka bi ilçeye gönderiyorlar ondan bu kadar geç oluyor. Midem bulanıyor resmen midemde kelebekler uçuyor gbı ve aglama tuttu gerginlikten umarım bu son olur allahım isteyen herkese nasip et banada inşallah pozitif haber alalım dua edin 🤲😥
Ay canım benim sakin ol güzel şeyler düşün rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲🙏💙♥️🌸😘 umarım güzel sonuç alirisn haber ver merak ediyorum .Aminnnn inşallah 🤲🙏 Vala benim bugün 5 günüm hala miğde bulantısı yada ağrım yok anlamadım belki erken diye ama hayırlısı olsun inşallah umarım benim ve tum isteyenlerin pozitif sonuç alırız 😘

Çok sevindim umarım doğal bir süreçtir sorunsuz geçer hepimiz için 🙏 benimde doktorum söylediğine göre bugün 6+4 sizle aynı yani😍 ayy inşallah ikimiz içinde herkes içinde çok güzel olur. Uygulama dediğiniz hangi uygulama acaba?
Ben 2 mayısta 3. Gün embriyosu transfer oldum netten tüp bebek haftalık gebelik hesaplama yazınca o gösteriyor inşallah güzel geçer siz kalp atışına ne zaman gideceksiniz🙏

Maşallah 🧿 canım sağlıkla ilerlesin darisi bize inşallah pozitiftir bizimde 😘Direk tüp bebek hesaplama yazarsanız çıkar canım

Ayy inşallah en güzel şekilde ilerleyecek hepimiz stres doluyuz haber ver mutlaka 🙏
5+4 dedi, kesin olarak bir bebek var, kalp atışi duyulmadı henüz ama atmaya başlamış çok şükür izi görüldü, tabii asıl duyulmasina bakacagiz, bu arada yol vs çok yordu karnıma ağrı girdi biraz simsi, teyzeme gidip dinlenecegim, şimdi gözler cumartesi de, sizde, aşırı stresli girdim, biliyorum elinde değil insanın ama güzel olacak sen stres yapmamaya çalış, güzel gelisme haberleri alacaksin🍀🐞

Ben 2 mayısta 3. Gün embriyosu transfer oldum netten tüp bebek haftalık gebelik hesaplama yazınca o gösteriyor inşallah güzel geçer siz kalp atışına ne zaman gideceksiniz🙏
Bende 2 Mayısta 5. Gün embriyosuydu benim keseye göre doktorum söylemişti kaç haftalık olduğunu uygulamaları bilmiyordum. Bizi 5 Haziran da çağırdı kalp atışı için daha var yani her aşaması ayrı bir stres gerçekten Allah yardımcımız olsun 💐

5+4 dedi, kesin olarak bir bebek var, kalp atışi duyulmadı henüz ama atmaya başlamış çok şükür izi görüldü, tabii asıl duyulmasina bakacagiz, bu arada yol vs çok yordu karnıma ağrı girdi biraz simsi, teyzeme gidip dinlenecegim, şimdi gözler cumartesi de, sizde, aşırı stresli girdim, biliyorum elinde değil insanın ama güzel olacak sen stres yapmamaya çalış, güzel gelisme haberleri alacaksin🍀🐞
Süper daha minik güzel güzel büyüsünler inşallah 🙏 çok teşekkür ederim yarın haber veririm mutlaka 🥲

Evet canım yarın kalp atışına gideceğim inşallah dün rüyada gördüm bebek nohut kadar elimdeydi seviyordum kalp atışı oldu sonra durdu psikolojik etki sanırım rabbim hayra güzelliğe çevirsin
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım güzel haberlerle gel ♥️😘amin inşallah rabbim herkese nasip etsin inşallah 😍🤲

Bende 2 Mayısta 5. Gün embriyosuydu benim keseye göre doktorum söylemişti kaç haftalık olduğunu uygulamaları bilmiyordum. Bizi 5 Haziran da çağırdı kalp atışı için daha var yani her aşaması ayrı bir stres gerçekten Allah yardımcımız olsun 💐
Aynıymışız 🥰 ayy benim erken mi oluyor yarın kalp atışı için bilemedim ki Dr bir hafta sonra gel demişti hayırlısı inşallah 🙏

Oy maşallah Rabbim sağ salim kucagınıza almayı nasip etsin darısı isteyen herkesin basına bende kan verdim sonucum 3 buçuk 4 civarı çıkacak dua edin banada inşallah en mutlu günüm olsun bugün benm ve bekleyen herkesin 🤲🤲🍀
Ay haber ver mutlaka ben her sonuçta inanın sizinle seviniyorum yada üzülüyorum Rabbim güzel haberler almanı nasip etsin 🥰🥰

X