2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hanimlar birsey sormak istiyorum opu sırasında mi eşten sperm alınıyor yoksa 1 2 saat gibi öncesinde mi? Yani aynı anda mı oluyor iki işlem de🧐
Bir iki saat sürmedi bizim hiç beni opuya hazırlarlarken kıyafet falan giyerken eşimide sperme cagrıyorlardı hep ara bi beş on dakka yani eşim sperm verene kadar zaten beni almıs oluyorlardı içeri

Herkese hayırlı akşamlar benim 5.gun bı transferim oldu bigun 6.gunum ve erken gebelik yaptım silik bile ckmadi ogrendigimden beri yedim bitrdim kendimi aglamktan öğle vakti tuttuğum bı testti baya da şu içmistim şuan çok kötüyüm sizce pozitife döner mi

Merhabalar yarın tahlil günüm bana dua edin lütfen inşallah pozitifi görim artık. 6. Denemem 20 mayısta transfer oldum 3.gün dondurulmuş çift embriyo biri bile saglıkla tutsa razıyım. Rabbim kimsenin kucagnı boş bırakmasın isteyen herkese bu yolda çaba harcayan yorulan herkesin son denemesi olsun inşallah 🤲🌸 aslında heyecanım yok bunda ama tedirginim biraz var mı yok mu varsa mucizem olacak yoksa gene herşey baştan başlıcak inşallah vardır inşallah😥🍀🤲
Canım hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲 Güzel sonuçlar alırsın umarım rabbim nasip etsin ♥️

Herkese hayırlı akşamlar benim 5.gun bı transferim oldu bigun 6.gunum ve erken gebelik yaptım silik bile ckmadi ogrendigimden beri yedim bitrdim kendimi aglamktan öğle vakti tuttuğum bı testti baya da şu içmistim şuan çok kötüyüm sizce pozitife döner mi
Negatif pozitife döner, pozitif negatife dönmez. Hayırla neticelensin inşallah

Cani merhaba test gününe var sanirim daha benimde 5.gunum şu an itibariyle testler yanıltıyor ve seninde daha erken bunun için o yüzden canını sıkma gününü bekle sürekli test yapma birde kan testinde daha net çıkıyor ve hergun değer artıyor zaten ♥️🤲😘 hayırlısı olsun inşallah umarım pozitifi görürüz

Hanimlar birsey sormak istiyorum opu sırasında mi eşten sperm alınıyor yoksa 1 2 saat gibi öncesinde mi? Yani aynı anda mı oluyor iki işlem de🧐
Canım aynı anda oluyo hemen hemen. Beni ameliyathaneye götürürlerken eşimi de odaya götürdüler. Sonrasında odada gözümü açtım eşim 5 dk arayla geldik dedi.

Cani merhaba test gününe var sanirim daha benimde 5.gunum şu an itibariyle testler yanıltıyor ve seninde daha erken bunun için o yüzden canını sıkma gününü bekle sürekli test yapma birde kan testinde daha net çıkıyor ve hergun değer artıyor zaten ♥️🤲😘 hayırlısı olsun inşallah umarım pozitifi görürüz
Teşekkür ederim umarım dediğiniz gibidr dua edin lütfen okdr ihtiycaim varki ikinci denemem korkuyorum

10. Gün kan testiyle öğrendim ben. Çok su içerseniz de idrar seyrelir. Hiç su içmeden sabah idrarıyla yapılmalı ama dediğim gibi hem sizin için erken hemde kaset testte çıkmayabilir 😊
Teşekkür ederim 🌸🧡artık pazartesi gününe kadar beklerim ilaçları bilir bırakayım diyordum devam ediyim Allah büyük☺️🤲🏻

Lekelenmesin devam ediyor mu acaba? Bende de iki defa oldu lekelenme olayı birincisi iki gün sürdü diğeri de dün başladı ikisinde de doktorun ekstra üç iğne vurulmamı istedi bu durum beni çok tedirgin ediyor siz şu an kaçıncı haftadasınız? Bu arada umarım kalp atışını duyarsınız 🌸
Yok devam etmiyor benim de üç gün sürdü azalarak sürdü sonra bitti çok şükür normal deniliyor lekelenme için kanamaya dönmediği sürece insan tedirgin oluyor gerçekten güzel olacak inşallah 🙏 benim yarın 6+5 olacak yani uygulamaya göre geçen hafta kese görmeye gittim Dr beş buçuk haftalık gibi tam net dememişti amin inşallah hepimiz sağlıkla sıhhatle atlatırız bu süreci azim kaçıncı hafta 🙏

Bugün bir kontrole daha geldik kızlar büyümüş keseler bebişler de oluşmuş dedi doktor. Haftaya gel kalp atışlarına bakalım dedi 🥰 gece o kadar dua ettim ki çok mutluyum 🙏🙏🙏🙏
Ayy canım çok şükür çok sevindim senin adına inşallah daha güzel ilerler 🤲♥️🌸😘Bana da dua et lütfen bende çok merak ediyorum bugün 5 günüm ama ediseliyim biraz hiç bir şeyim yok normal herşey bu da beni endişelendiriyor

X