2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim yarın test günüm. İlk transferde adet tarihimle aynı gündü o taze transferdi bu kez 3 gün gecikmiş oluyor dondurulmuş olduğu için mi diye bir takıldım.
AA süper hadi hayırlısı olsun inşallah pozitiftir umarım 🤲😍😘Benim taze dondurulmuş embriyo 5 gün transferi oldum daha öncesinde dondurmustuk biz zaten 7 Haziran'da test günüm bugünde 5.gunumdeyim

Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏 karından mı bakıldı birde kaç haftalık dendi acaba bende yarın kalp atışı için gideceğim baya stresliyim 🥺
sakin ollll senin stresin ona da geçer 😊 Allah o güzel sesi duymayı, kucağımıza almayı nasip etsin hepimize sağlıkla. karnımdan baktı ama hafta söylemedi. Keseleri ölçtü ikisi de tam olması gerektiği zamanı yakalamış dedi. Bak bebekler burada dedi ama minicik beyaz nokta daha onlar 🥹 bende sormadım. 1 hafta sonra gel dedi ama ben 10 gün sonra gideceğim kalp atışına bakalım.

Kızlar bende pazar günü kan vericem yeniden merkeze bildirdim 3 gün sonra kan ver demişlerdi diyorum ki 13 haziran a falan alayım sıra o zaman 6 hafta olacak nasipse gidince hem kese hem bebek görünür belkide bayramdan sonra da kalp atışı duyarız dedim olmaz mı öyl acaba

sakin ollll senin stresin ona da geçer 😊 Allah o güzel sesi duymayı, kucağımıza almayı nasip etsin hepimize sağlıkla. karnımdan baktı ama hafta söylemedi. Keseleri ölçtü ikisi de tam olması gerektiği zamanı yakalamış dedi. Bak bebekler burada dedi ama minicik beyaz nokta daha onlar 🥹 bende sormadım. 1 hafta sonra gel dedi ama ben 10 gün sonra gideceğim kalp atışına bakalım.
Hayırla güzellikle inşallah ben hemen bir an önce doktora gitmek istiyorum hem de bir yandan bir kaç gün sonra mı gitseydim oluyorum 🥲

AA süper hadi hayırlısı olsun inşallah pozitiftir umarım 🤲😍😘Benim taze dondurulmuş embriyo 5 gün transferi oldum daha öncesinde dondurmustuk biz zaten 7 Haziran'da test günüm bugünde 5.gunumdeyim
İnşallah pozitifi görmek hepimize nasip olur. Sizin için de vakit daralıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Aynıymışız 🥰 ayy benim erken mi oluyor yarın kalp atışı için bilemedim ki Dr bir hafta sonra gel demişti hayırlısı inşallah 🙏
Yok canım doktorun çağırdıysa öyle olması gerekiyordur yoğunluğa göre de randevu veriyorlar sonuçta inşallah kalp atışını duyarsın bize de umut olsun 💕

İnsan üzülüyor biliyorum ama bunda da var bir hayır. Vakti değilmiş demek ki. Üzüntü yaşa ve atlatıp tekrar hazırlanmak istiyorsan ona hazırla kendini. Sonuçta bu olmadı ama olması için umutlarımız bitmedi ❤️
Evet vardr bi hayır bu 6. Denemeydi çok yorgunum😢

İnsan üzülüyor biliyorum ama bunda da var bir hayır. Vakti değilmiş demek ki. Üzüntü yaşa ve atlatıp tekrar hazırlanmak istiyorsan ona hazırla kendini. Sonuçta bu olmadı ama olması için umutlarımız bitmedi ❤️
Merhabalar 💚 sizin sdınıza çok sevindim
Kaçıncı denemede tuttu acaba

X