2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Pinar314 canım ben çiğlide oturuyorum Aliağa bergama menemen i avcunun içi gibi biliyorum ne güzel sizde bir gün İzmir e dönersiniz inşallah istiyorsanız tabikide
Henüz bir doktorum yok daha karar veremedim nereye kime gidicem diye

Çoooook güzel haberler al sende inşallah hiç endişelenme benimde yoktu 1 hafta falan hiç sonradan da kasık sancım oldu sadece

Çoooook güzel haberler al sende inşallah hiç endişelenme benimde yoktu 1 hafta falan hiç sonradan da kasık sancım oldu sadece
İnşallah canım benim dua edin bana da 1 hafta olmasına ,2 gün kaldı ama bakalım sonrasında olur mu olmaz mı bilemiyorum tâbi ama şu an için hiç bir belirti yok hayırlısı olsun inşallah

Emre Başer'e gitme diyebilirim sadece, Aral Özbal'ı da tavsiye ederim, muayenesinde kontroller falan, işlemleri de Tavmergen'de yapıyor. Sana hangisi sağlıklı bebek getirecekse o olsun inşallah. Bir sürü de doktor var, ben tavsiye üzerine buraya gelmeden Medical Point'i de düşünüyordum tam bir arkadaşım vazgeçirdi, ay çok karışık bu seçim ve çok önemli. çok teşekkür ederim bu arada.

Bugün bir kontrole daha geldik kızlar büyümüş keseler bebişler de oluşmuş dedi doktor. Haftaya gel kalp atışlarına bakalım dedi gece o kadar dua ettim ki çok mutluyum
Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah karından mı bakıldı birde kaç haftalık dendi acaba bende yarın kalp atışı için gideceğim baya stresliyim

Herkese merhaba kan verdim geldim sonucum 3bucuk 4 civarı cıkacakmıs. Bura küçük bir yer kanı başka bi ilçeye gönderiyorlar ondan bu kadar geç oluyor. Midem bulanıyor resmen midemde kelebekler uçuyor gbı ve aglama tuttu gerginlikten umarım bu son olur allahım isteyen herkese nasip et banada inşallah pozitif haber alalım dua edin

Bugün bir kontrole daha geldik kızlar büyümüş keseler bebişler de oluşmuş dedi doktor. Haftaya gel kalp atışlarına bakalım dedi gece o kadar dua ettim ki çok mutluyum
Oy maşallah Rabbim sağ salim kucagınıza almayı nasip etsin darısı isteyen herkesin basına bende kan verdim sonucum 3 buçuk 4 civarı çıkacak dua edin banada inşallah en mutlu günüm olsun bugün benm ve bekleyen herkesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…