2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok sevindim umarım doğal bir süreçtir sorunsuz geçer hepimiz için benimde doktorum söylediğine göre bugün 6+4 sizle aynı yani ayy inşallah ikimiz içinde herkes içinde çok güzel olur. Uygulama dediğiniz hangi uygulama acaba?

Ay canım benim sakin ol güzel şeyler düşün rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah umarım güzel sonuç alirisn haber ver merak ediyorum .Aminnnn inşallah Vala benim bugün 5 günüm hala miğde bulantısı yada ağrım yok anlamadım belki erken diye ama hayırlısı olsun inşallah umarım benim ve tum isteyenlerin pozitif sonuç alırız

Ben 2 mayısta 3. Gün embriyosu transfer oldum netten tüp bebek haftalık gebelik hesaplama yazınca o gösteriyor inşallah güzel geçer siz kalp atışına ne zaman gideceksiniz

Maşallah canım sağlıkla ilerlesin darisi bize inşallah pozitiftir bizimde Direk tüp bebek hesaplama yazarsanız çıkar canım

Ayy inşallah en güzel şekilde ilerleyecek hepimiz stres doluyuz haber ver mutlaka
5+4 dedi, kesin olarak bir bebek var, kalp atışi duyulmadı henüz ama atmaya başlamış çok şükür izi görüldü, tabii asıl duyulmasina bakacagiz, bu arada yol vs çok yordu karnıma ağrı girdi biraz simsi, teyzeme gidip dinlenecegim, şimdi gözler cumartesi de, sizde, aşırı stresli girdim, biliyorum elinde değil insanın ama güzel olacak sen stres yapmamaya çalış, güzel gelisme haberleri alacaksin

Ben 2 mayısta 3. Gün embriyosu transfer oldum netten tüp bebek haftalık gebelik hesaplama yazınca o gösteriyor inşallah güzel geçer siz kalp atışına ne zaman gideceksiniz
Bende 2 Mayısta 5. Gün embriyosuydu benim keseye göre doktorum söylemişti kaç haftalık olduğunu uygulamaları bilmiyordum. Bizi 5 Haziran da çağırdı kalp atışı için daha var yani her aşaması ayrı bir stres gerçekten Allah yardımcımız olsun

Süper daha minik güzel güzel büyüsünler inşallah çok teşekkür ederim yarın haber veririm mutlaka

Evet canım yarın kalp atışına gideceğim inşallah dün rüyada gördüm bebek nohut kadar elimdeydi seviyordum kalp atışı oldu sonra durdu psikolojik etki sanırım rabbim hayra güzelliğe çevirsin
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım güzel haberlerle gel amin inşallah rabbim herkese nasip etsin inşallah

Aynıymışız ayy benim erken mi oluyor yarın kalp atışı için bilemedim ki Dr bir hafta sonra gel demişti hayırlısı inşallah

Ay haber ver mutlaka ben her sonuçta inanın sizinle seviniyorum yada üzülüyorum Rabbim güzel haberler almanı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…