2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah inşallah vala yatıs pozisyonu önemli mi bilmiyorum ama sağ sol ve dümdüz yatıyorum her yanım agrıyor o yüzden yayılarak yatamıyorum şuan için ama faydası var mı bilemiyorum
Aynen canım yatis önemli sürekli aynı şekilde yatmakta zor oluyor şu durumda yeni olduğu için sağ ve sol olarak nasıl yaticaz bilmiyorum bişey olur diye de korkuyorum açıkçası dikkatli davranmaya çalıyorum ama hayırlısı olsun inşallah

Ya ilk aylarda yatış pozisyonuna doktorlar birşey demiyor. Hatta yüz üstü de yatabilirsiniz diyorlar sırt üstü de. Sadece bebek ağırlaştığında sırt üstü yatmayın diyorlar. Zaten ağırlaşınca yüz üstü yatmak imkansız o kadar

Bende oluyor o acımsı tat gün içinde bi de tarif edemiyorum ama hani sıcak birşey içersiniz diliniz yanar ya böyle bir garip olur dilim öyle hele ağzımdan nefes alıyorsam daha çok hissediyorum çok garip
Aaaaa aynı bak tarif edememiştim sıcak mı içtim dilim böyle dedim hatta bende öyleyim bilmiyorum ilk defa böyle bir şey geliyor başıma önceden yoktu birkaç gündür var inş pozitif olur sonucum

Aaaaa aynı bak tarif edememiştim sıcak mı içtim dilim böyle dedim hatta bende öyleyim bilmiyorum ilk defa böyle bir şey geliyor başıma önceden yoktu birkaç gündür var inş pozitif olur sonucum
Ay inşallah pozitif olsun benimde ilk defa böyle oldu 10 dk önce falan eşime anlatıyordum mesajınızı görünce bebekten herhalde dedim

Bende hala aynı şekilde yim işte o yüzden yanlarım agrıyor belim agrıyor yüz üstü yatsak zararlı mıda bilmiyorum genede dikkat ediyorum. Nasip işte bakaşım inşallah bu son tedavilerimiz olır çok sıkılmaya başladım ben vala ya yarın 9. Günüm aslında belli bile olurda genede gününü bekliyorum

Kızlar yatma konusunda bana birşey demediler yani sağa sola dönmek bebeğe zarar vermez dediler mesela ama ben hep Yüz üstü uyurum malesef ve gece bir yarısında kızım yanıma geliyor koluma yatar beraber Yatarız yatağına götürene kadar yatmanın bir etkisi yoktur bence sanki

Doktor bana cumaya kadar test yapma dedi bugün 12 gün sonra dedi ama benim 6.gun embriyosu olsa zaten yüksek bir oranla çıkar bugün mesaiden sonra gidecegim. İnşallah bol pozitif bir gün olsun bizim için

Merhabalar,3 haziran pazartesi günü transferim olacak nasipse,bugün prolutex 25 mg iğneye başladım iğneyi kendim göbeğime vurdum ama aşırı ağrıyır bu normal mi sizlr de ağrı oldu mu?

Merhabalar,3 haziran pazartesi günü transferim olacak nasipse,bugün prolutex 25 mg iğneye başladım iğneyi kendim göbeğime vurdum ama aşırı ağrıyır bu normal mi sizlr de ağrı oldu mu?
Merhaba hayırlı olsun öncelikle prolutexi bana transfer sonrasında verdi doktorum ve dediğin gibi çok acıtıyor. Yaparken bişey yok ama bi 2-3 dk sonra bir acımaya başlıyor ki sorma. Eğilip kalkarken yeri hep acıyo. Normal yani merak etme. Bi yerden sonra alışıyosun

ilk iğne ve ilk günler bende de oldu, sonra alıştım sanırım. iğne yapacağınız noktayı iki parmağınızla biraz toplayın daha az acıyor.

Günaydın kizlarr bu ilaçlar ne kadar daha süre kullanılacak gebeliğin kaçıncı haftasına kadar bilgisi olan var mı Doktoruyla görüşen oldu mu acaba benim daha 1 hafta sonrasına kontrolüm olucak bi yandan da merak ediyorum heryerim delik deşik oldu ignelerden

Evet hatta kan sulandırıcıya başlarsanız transfer sonrası o daha ağrıyor sarı uçlu iğne uçları var hanımlar onu bulabilirseniz çok kolay batıyor

Eklentiler

• image.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 31
G gulcankn canım bana iki trasferim içinde eğer gebelik olursa 12.haftaya kadar denmişti. Ama şöyle oldu ilk trasferimde 5.haftada kanamam oldu oksapar bıraktım 5+2 de mide bulantılarım başladı hapları içemedim. Göbekten atılan progestoren dex kalçadan olarak devam ettim o daha ucuz ama aşırı yakıyor sanırım 11 haftada hepsini bırakmıştım. Bu trasferimde de aynı şekilde devam ediyorum. Doktora daha bildirmedim gebeliği cuma test vericem nasipse umarım artış olur. Aynı şekilde devam ediyorum.

V verayldrm canım benimde ince iğnelerin var öyle aldım eczaneden sarı uçlu değil ama kahve rengi ucu incecik progestan pek acıtmıyor da oksapar berbat 8 iğneden 1 tanesini morarttım atarken büyük sıkıntı Rabbim tez zamanda bizleri bu ilaçları bırakmak nasip etsin hayorlısı ile

Sarılar kahverengiden daha ince deneyince farkı göreceksiniz aklınızda olsun

Bulantılar en erken ne zaman başlıyor acaba ben 6. Haftadayım çok şükür bir şey yok erken mi seviniyorum kokuları yoğun almaya başladım zaten genelde de kokulara karşı hassas biriyim bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…