2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

V verayldrm aaa öyle mi bilmiyordum nasip olursa hamileliği güzel ilerlerse inşallah birdaha kullanmaya gerek kalmaz elimde kahverengi uç var baya almam şimdi kızımdan kalmıştı zaten onlarda 🤗
Bulantılarım benim 5+ larda başladı 18 kg verdim ben 30.haftaya 84 kg hamile kaldım 66 ya düştüm 7.5 ayda işte ama kimseye böyle olmaz inşallah kendimde dahil dua ediyorum herkese 🤲🤲🤲aşırı zor bir durum şimdi kızımda var asla ona bakamam yani böyle bir durumda 😔 sudan tiksinmiştim ben birde içmesi yıkanması akan su göremiyordum çok zordu 🙈🙈🙈 Rabbim güzel geçirsin bütün hamilelerin günlerini 🤲🤲🤲🤲

Bende hala aynı şekilde yim işte o yüzden yanlarım agrıyor belim agrıyor yüz üstü yatsak zararlı mıda bilmiyorum genede dikkat ediyorum. Nasip işte bakaşım inşallah bu son tedavilerimiz olır çok sıkılmaya başladım ben vala ya yarın 9. Günüm aslında belli bile olurda genede gününü bekliyorum
Vala aynen benimde 3 günüm sadece bel ağrım var başka bir belirtim yok henüz anlamadım yeni daha ondan olabilir mi acaba

Bulantılar en erken ne zaman başlıyor acaba ben 6. Haftadayım çok şükür bir şey yok 😬 erken mi seviniyorum 🥲 kokuları yoğun almaya başladım zaten genelde de kokulara karşı hassas biriyim bilemedim 😊
Vala canım aynı durumdayim bende kokuları alıyorum ki normalde de öyleydim senin gibi bugun 3 .günüm bide yani çok yeni ama bel ağrısı ve ara ara bacak ağrısı dışında bişey hisssetmiyorum bulantim henüz yok daha ama 😀😘😂😚

Günaydın kizlarr 🥰🥰 bu ilaçlar ne kadar daha süre kullanılacak gebeliğin kaçıncı haftasına kadar bilgisi olan var mı 🤔🤔 Doktoruyla görüşen oldu mu acaba benim daha 1 hafta sonrasına kontrolüm olucak bi yandan da merak ediyorum heryerim delik deşik oldu ignelerden😪😪😪
Canım günaydın onlardan kaçış yok malesef kimi gebeliğin 5-6 haftasında biraktiriyor kimi doğuma kadar sürüyor ama şu an devam edeceksin malesef 🌸 Ben daha önce çok kullandım şu anda hala kullanıyorum sen hangi ilacı kullaniyosun

Ya ilk aylarda yatış pozisyonuna doktorlar birşey demiyor. Hatta yüz üstü de yatabilirsiniz diyorlar sırt üstü de. Sadece bebek ağırlaştığında sırt üstü yatmayın diyorlar. Zaten ağırlaşınca yüz üstü yatmak imkansız o kadar
Aynen ama insan yine de korkuyor tabiki bişey olucak diye

V verayldrm aaa öyle mi bilmiyordum nasip olursa hamileliği güzel ilerlerse inşallah birdaha kullanmaya gerek kalmaz elimde kahverengi uç var baya almam şimdi kızımdan kalmıştı zaten onlarda 🤗
Bulantılarım benim 5+ larda başladı 18 kg verdim ben 30.haftaya 84 kg hamile kaldım 66 ya düştüm 7.5 ayda işte ama kimseye böyle olmaz inşallah kendimde dahil dua ediyorum herkese 🤲🤲🤲aşırı zor bir durum şimdi kızımda var asla ona bakamam yani böyle bir durumda 😔 sudan tiksinmiştim ben birde içmesi yıkanması akan su göremiyordum çok zordu 🙈🙈🙈 Rabbim güzel geçirsin bütün hamilelerin günlerini 🤲🤲🤲🤲
Ayy kilo vermek güzel olmuş ama sizi perişan etmiş ya inşallah bu gebeliğiniz kolay su gibi geçer 😊♥️

Sürecin çok güzel geçsin müjdeli haber alırsın inşallah 🥰
Ay insalalh canım 🙏🤲😘♥️☘️🌸 Rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin inşallah pozitifi görürüz çifte bayram olur bizim için umarım birazda korkum var aslında tek olduğu için tutma ihtimali nasıl olur bilmiyorum doktor herşey çok güzel dedi hiç bir sorun olmadığını sağlıklı emriyo olduğunu söyledi ama hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲

Kızlar transferin 5. 6. Ve 7. Günleri bildiğin adet sancısı öektim dün ilaç bile içtim bugün ne ağrı kaldı ne sızı neler oluyor anlam veremiyorum

Ay insalalh canım 🙏🤲😘♥️☘️🌸 Rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin inşallah pozitifi görürüz çifte bayram olur bizim için umarım birazda korkum var aslında tek olduğu için tutma ihtimali nasıl olur bilmiyorum doktor herşey çok güzel dedi hiç bir sorun olmadığını sağlıklı emriyo olduğunu söyledi ama hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️🤲
Nasibi varsa o tek çifte bile döner sen hiç canını sıkma olacağın önünde hiçbir şey engel olmaz inşallah rabbim gönlümüzce nasip etsin kolaylaştırsın tüp bebek anneleri daha özel bana göre ilaçlar endişeli bekleyişler daha bebek ortada yokken başlıyor rabbim hepimize mükâfatını versin her iğne yaptığımda dua ediyorum bu yolda olanlara 🙏

Vala aynen benimde 3 günüm sadece bel ağrım var başka bir belirtim yok henüz anlamadım yeni daha ondan olabilir mi acaba
Belirtilere takılmayın çok ilaçlardan da olabiliyor çünkü hergün yeni bişe farklı bişe olıyor bende 9. Günüm ama onları düşünmüyorum bile çünkü yanıltıcı

Canım günaydın onlardan kaçış yok malesef kimi gebeliğin 5-6 haftasında biraktiriyor kimi doğuma kadar sürüyor ama şu an devam edeceksin malesef 🌸 Ben daha önce çok kullandım şu anda hala kullanıyorum sen hangi ilacı kullaniyosun
Estrofem 2mg sabah 2 akşam 2 progestan fitil 3 kere progestan igne oksapar 0.4 ecopirin ve folik asit kullaniyorum

G gulcankn canım bana iki trasferim içinde eğer gebelik olursa 12.haftaya kadar denmişti. Ama şöyle oldu ilk trasferimde 5.haftada kanamam oldu oksapar bıraktım 5+2 de mide bulantılarım başladı hapları içemedim. Göbekten atılan progestoren dex kalçadan olarak devam ettim o daha ucuz ama aşırı yakıyor sanırım 11 haftada hepsini bırakmıştım. Bu trasferimde de aynı şekilde devam ediyorum. Doktora daha bildirmedim gebeliği cuma test vericem nasipse umarım artış olur. Aynı şekilde devam ediyorum.
Anladım canım umarım güzel artış olur 🥰🥰

korkulacak bir işlem değil zaten anestezi altında yapılıyor uyanınca her şey bitmiş oluyor sersemliği atınca en heyecanlı kısım kaç tane toplandığını öğrenmek ve sağlıklı olsunlar diye dua etme

Kizlar bu uyku sorunu sizdede var mi akşam 9 oldu mu ben direk uyuyakalıyorum ilaçlardan mı gebelikten mi acabaaa
merhaba aynısı bende her ilaç içtikten sonra oluyor ilaçların yan etkileri malesef :)

X