2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Umarım inşallah yalnız bişey daha sormak istiyorum 2 günden bel ağrısı olur mu belim çok ağrıyor çünkü dünden beri 😘
Kullandgınız ilaçlara baglı olarak oluyor benm oldu yani biliyorum halada ara ara agrıyor bide sürekli uzan pozisyondaysanız oda biraz daha etkiler

Kullandgınız ilaçlara baglı olarak oluyor benm oldu yani biliyorum halada ara ara agrıyor bide sürekli uzan pozisyondaysanız oda biraz daha etkiler
Evet canım ya arada bir yan dönüyorum belimden dolayı ama sonra bakıyorum olmuyor duz yatıyorum büyük ihtimal ilaçlardan galiba İnsalalh pozitif sonuç alırız 😘♥️☘️🤲

Tutmadı diye çok stres yapıyorum 10 yıldır evliyim ilk defa aşılama yaptım çok heyecanlıydım ama bende hiçbir şekilde ağrı sanci goguslerde hassasiyet hiç yok biraz araştırdım çoğu kişide oluyor bende hiç olmadı benim gibi olup da hamile kalan var mı acaba ya

Tutmadı diye çok stres yapıyorum 10 yıldır evliyim ilk defa aşılama yaptım çok heyecanlıydım ama bende hiçbir şekilde ağrı sanci goguslerde hassasiyet hiç yok biraz araştırdım çoğu kişide oluyor bende hiç olmadı benim gibi olup da hamile kalan var mı acaba ya
Allah'ım hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲🙏 Rabbim en doğru zamanda nasip eder inşallah 🤲🙏💙♥️🌸 ben hiç yaptirmadim aşılama direk donasyon oldu benim ki o yüzden bilmiyorum tam olarak ama aynı işlemleri çoğu belirtiler farklı olabiliyor tabiki bu sayfa da çok herkeste olmayabilir çünkü

Evet canım ya arada bir yan dönüyorum belimden dolayı ama sonra bakıyorum olmuyor duz yatıyorum büyük ihtimal ilaçlardan galiba İnsalalh pozitif sonuç alırız 😘♥️☘️🤲
İnşallah inşallah vala yatıs pozisyonu önemli mi bilmiyorum ama sağ sol ve dümdüz yatıyorum her yanım agrıyor o yüzden yayılarak yatamıyorum şuan için ama faydası var mı bilemiyorum

Çok saolasın Allah sağ sağlim bebeklerimizi koklamayı nasip etsin inşallah.
Canım korkma benimde kese gördüğüm gün bel ve karın ağrım başladı ertesi günde kahverengi lekelenme oldu acile gittim sorun yok denildi kan sulandırı iğneler yapabilir öncesi içeride kalan kan beklediği için koyu renge dönüp dışarı çıkabilir kırmızıya dönerse gidip önlem alırsın kahverengi leke daha masum diyebilirim hem tüp bebek merkezîmdeki Dr hem memlekette takipte olan Dr aynı şeyi söyledi devam ederse kan şekline dönerse coraspini bırakırsın dediler pazardan beri az az geldi peçeteye silince belli belirsiz bugün bitti sayılır 🙏

X