2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayırlı Olsun InsaAllah.
Benım de ılkınde Tutmadı Histereskobi Oldum rahıme cızık atıldı sukur bısey cıkmadı Cok kolay bı ıslem anesteziki yapılıyor zaten. Yaşınız nedir ?
rabbim kolaylıkla nasip eylesin süreçlerimizi çok endişeliyim size neden yapıldı 38 y
Bana rahıme cızık atıldı.
benim kürtaj sonrası kalıntı var denildi temizileme işlemi yapılcak

Kızlar merhaba bende opu geçirdim
İkinci adeti bekliyorum 27 Şubat hacamat altın günüymüş tüp bebek öncesi yaptırmak sorun olur mu sizce

İlk denemede ve 35 yaş altında çift transfer yapılmıyor diye biliyordum yapılıyor mu artık

Kızlar merhaba bende opu geçirdim
İkinci adeti bekliyorum 27 Şubat hacamat altın günüymüş tüp bebek öncesi yaptırmak sorun olur mu sizce
Kızlar mart ayı olarak aşağıdaki topiğe geçelim hep birlikte arkadaşımız daga güzel ilgileniyor

K Kazen abi iki grubu birleştirirmisin 2 tane oldu. Alttaki grubu bu gruba ekleyebilirsek merry arkadaşımız ilgilenicek grubla

rabbim kolaylıkla nasip eylesin süreçlerimizi çok endişeliyim size neden yapıldı 38 y

benim kürtaj sonrası kalıntı var denildi temizileme işlemi yapılcak
Benım de Hıc gebelık olusmadı Tup bebekde tutmadı onun ıcın cızık atıldı rahıme

Benım topık kapanmış Sen bu topiği silmen gerekıyordu herhalde

Bu topik neden sılındı?

Cookiie canım Yetkılı bırıyle gorussen bana devretsın Topiği. Ya da sil tekrar acalım olmuyorsa morelim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…