2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Morelim bozuldu Actıgım topik kapanmış Bu topıkle bırlesmıs Ama yonetemıyorum bence bu topiği sil canım

K Kazen merhaba grubun yönetıcını ben yaparmısınız. Cookiie hanım ılgılenemeyecegını belırtmıştı. Daha önce actıgım topik içerisinde Yada bu grup yönetıcı olarak seçermısınız?

Benım topık kapanmış Sen bu topiği silmen gerekıyordu herhalde
Aaaa yaa ben silemiyordumki anca yönetimden rica ettim birleştirsin diye yalnış anlatabildim sanırım derdimi tühh şimdi tekrar yazalım sana devredilsin topik

Cookiie canım Yetkılı bırıyle gorussen bana devretsın Topiği. Ya da sil tekrar acalım olmuyorsa morelim bozuldu
Canım bizim silebilme şansımız yokki. Yazalım sana devredilir topik moralini bozma dur şimdi şu sürecte bunun için daha çok çok grupta bötşe devir oldu

Morelim bozuldu Actıgım topik kapanmış Bu topıkle bırlesmıs Ama yonetemıyorum bence bu topiği sil canım
Canım yönetimden rica edicez seni gecirirler topiğin başına istediğin gibi yönetebilirsin o zaman moralini bozma.
Ben bu grubada yazanlar oluyor diye direk birleştirirsin dedim hatta yazmıştımda merry arkadaşımız ilgilenicek diye ama tam açıklayıcı yazamadım sanırım hallederiz merak etme

Tamam canım Öyle devretme oluyorsa Devretsın InsaAllah

merry06 şuan topik sana geçti. Yaptığın tabloyu bulamadım ama sanırım yenilemek gerekcek

Düzeltme ; tabloda olmuş

K Kazen teşekkür ederiz

Hanımlar Tablomuz doluyor Tabloda Belırtılen bılgılerı verirseniz Eklerim. Hamişlerle dolu bır tablo Olsun MART BİZE UGUR GETIRSIN

Kızlar selam
İlk denemede ve 35 yaş altında çift transfer yapılmıyor diye biliyordum yapılıyor mu artık
tüp bebek merkezi ve doktorunuza bağlı. Yapan yerler var yapmayanda çok. Açıkcası yapan yerler gözümde daha değerli. En azından ihtimal artsın diye uğraşıyorlar Yoksa tabikide 35 yaş altı hala 1 embriyo.

Sigara kullanıyorum onun içinde akapuntur yaptırıcam perşembe günü siz kullanıyormusunuz
Yok canım ben kullanmıyorum.
Bende bu surecte 8 kg aldım Opu sonrası Şişlikler gıtmedı 66 yla basladım 74 um suan. Yanı Bebek tutunsun kg verılır ama Cok rahatsız edıyor Hıcbıse olmuyo

İlk denemede ve 35 yaş altında çift transfer yapılmıyor diye biliyordum yapılıyor mu artık
Bana Yapıldı canım çift embrıyo dondurmuş embrıyologlar. Ama tabı Tutmadı. Bazen şu algıda cok yanlıs bence çift transfer edılsın bırı tutar belkı dıgerı tutmaz dıye. Ama onemlı olan embrıyonun Saglıklı olması Belkı bırı saglıklı bırı degıldı benım bılmıyorum Ama 5Aa demıslerdı tabı bazen o bıle tutunmuyomus. Beklıde sıkıntı Bende blmıyorum

HANIMLAR BİRDE HIC GÖBEK DÜŞÜKLÜĞÜNÜ DUYDUNUZMU? Bana bı arkadaşım söyledı baktır dıye transfer olmadan once baktıracagım ınsaAşlah Böyle yaşı buyuk kadınlar bılırmış Hacamatcılarda Bılıyomus Genelde

Arkadaşlar bu tedavi sürecimizde Rabbim hepimize hayırlı ve güzel sonuclar almamızı Nasip etsin Yarından İtibaren Bu esmalara Başlayalım hep birlikte eğer sizinde yaptıgınız baska bırsey var ise Bizlerle Paylasırsanız Sevinirim BİRDE GÜNDE 7 DEFA FURKAN SURESİ 74.Ayet Okuyalım;
“Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ vezurriyyâtinâ kurraye a'yunin vec'alnâ lilmuttekîne imâmâ(n)” ANLAMI "Ey rabbimiz!" derler, "Bize mutluluk getirecek eşler ve çocuklar bahşet; bizi günahtan sakınanlara öncü yap!".

Merhabaa ben de ilk transferimi 9 şubatta oldum ancak negatif sonuçlandı şimdi adet dönemindeyim martın 2.haftası tekrar transferim olacak. Yaşım 31 1 adet 5.gün konulacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…