2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Olmuş o olmuş çok şükür ben en ufak bisiy göreyim diye testi parçaladım Allah kucağına almayı da nasip etsin canimm
Amin canım benim. Allah hepimizin kucağını sağlıklı bebeklerle doldusun İnşallah doğrudur. Pazartesi kan sonucumu paylaşacağım sizinle 1 martlılardan erken test yapan başka kimse yok mu???

Amin canım benim. Allah hepimizin kucağını sağlıklı bebeklerle doldusun İnşallah doğrudur. Pazartesi kan sonucumu paylaşacağım sizinle 1 martlılardan erken test yapan başka kimse yok mu???
Maalesef yapacak cesareti kendimde bulamıyorum benimde 2 tane 3.gün embriyosuydu sanırım tek çizgi görmekten korkuyorum

Maalesef yapacak cesareti kendimde bulamıyorum benimde 2 tane 3.gün embriyosuydu sanırım tek çizgi görmekten korkuyorum
Biliyomusun yapar yapmaz keşke yapmasaydım dedim. En doğrusu gerçek test gününü beklemek zaten. Hiç birşeyden emin olamıyoruz ki. İnşallah pozitif sonucunu paylaşırsın canım bizimle

Biliyomusun yapar yapmaz keşke yapmasaydım dedim. En doğrusu gerçek test gününü beklemek zaten. Hiç birşeyden emin olamıyoruz ki. İnşallah pozitif sonucunu paylaşırsın canım bizimle
İnşallah canım hiçbirimizin emekleri boşa gitmesin senide gerçekten tebrik ederim inşallah sağlıklı bi şekilde ilerler değerlerin

Ben varım 5 . Gün embriyosu 4aa çift transfer. 6 martta sabah lekelenme yaşadım. Doktorum yerleşme kanaması olabilir dedi. Dün öğlen test yaptım negatif çıktı. Erken olmasına rağmen yaptım ama insan duramıyor işte. İnşallah kanda pozitif olur

Ben 2 Martım sabah çok erken test yaptım 4:48de çok silik bi çizgi çıktı ama negatife biraz alıştırdığım için test yanlış falan olabilir diyorum

Ben 2 Martım sabah çok erken test yaptım 4:48de çok silik bi çizgi çıktı ama negatife biraz alıştırdığım için test yanlış falan olabilir diyorum
Bende senin gibi düşünüyorum kan verene kadar O kadar çok negatif gördük ki silil çizgi olsa bile gönlümüz razı değil Kanda da alırız inşallah pozitifi

Bende test sabahı yaparım sayanabilirsem pek belirtim yok sadece çok acıkıyorum ilaçlardan sanırım estofrem içincede gurulduyor karnım bu kadar normalim ben sen bişey var mı ?

Taze anne opera indir sıfır reklam

Kızlar yaa şu testlerizini bizede atın buraya görüp sevinelim özellikle saklayana bişey demiyorum ama valla bende size atıcam

Kızlar ya benim dudak üzerimde iki üç gündür bir kararma başladı ilaçlar mı yapıyor böyle bişey yaşayan oldu mu

İnşallah bebeğin sımsıkı tutunmuştur canım sana
O lekelenmede yerleşme lekelenmesidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…