2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok canım Hıcbır ağrısı yok Aksine cok heyecanlı bır ıslem Ordan Bebegının sana Koyuldugunu gormek
Tek zorlayan şey idrara sıkışık olmak
İnşallah güzel haberler alırsın

Yok canım Hıcbır ağrısı yok Aksine cok heyecanlı bır ıslem Ordan Bebegının sana Koyuldugunu gormek
İnşallah güzel haberler alırız canım çok teşekkürler cevap verdiğin için

İnşallah güzel haberler alırız canım Hepimizin hakkında hayırlısı olsun

KIZLARR NASILSINIZ BEN OLDUM BUGÜN TRANSFER HAMD OLSUN GÜZEL GEÇTİ İnşaAllah Sonucunuda Güzel Alırım

Hamiş Kalanlar varmı grubumuzda Lısteyı duzenleyelımm
bugün benim de transferim oldu çok şükür. ben listede yokum sanırım, ekleyebilir misin? yaş 31 ilk deneme, 1 adet 5aa 5.gün embriyosu

Hayirlisi olsun hakkimizda. Hangi gun kan vericeksiniz pekı

Ben de kefir kabak çekirdeği badem ceviz kefir tüketiyorum. Şua somonu da hiç sevmiyorum transfer oncesi yedim sonrası henüz başlamadım. Havuç da tuketmedim onun nasıl etkisi vardı canım?
Tam net bısey bılmıyorum Ama havuc zaten göz saglıgına bedene cok ıyı gelen bır sebze ondan herhalde tuketın denılmıştı.

Ben de kefir kabak çekirdeği badem ceviz kefir tüketiyorum. Şua somonu da hiç sevmiyorum transfer oncesi yedim sonrası henüz başlamadım. Havuç da tuketmedim onun nasıl etkisi vardı canım?
Somonu bendehıc sevmem Ama Hamılelıkdede zaten balık Olarak hamsı somon önerıyorlar

Bende sürekli yatmayı düşünmüyorum inşallah canım. Keşke işim stressiz bir ortamda olsa ama hastane ortamı malum ve 24 saat çalışıyoruz mecburen rapor almak durumundayım evde kafamı dinlerim en azından dizi film izlerim diye planlıyorum güzel dizi film önerileriniz varsa beklerim

Kızlar ne yaparsak yapalım fitil geri geliyor mağlum. Nasıl bir çözüm buldunuz ya günlük ped sağlıklımı karar veremedim bugün aldım ama. Siz napıyosunuz ?

Kızlar ne yaparsak yapalım fitil geri geliyor mağlum. Nasıl bir çözüm buldunuz ya günlük ped sağlıklımı karar veremedim bugün aldım ama. Siz napıyosunuz ?
Bence kullanma Saglıklı degıl Onu. Yerıne Bebeklerın Altınınsılmekmıcın kullanılan pamukdan koyabılırsın.

Vala ben Itıyorum 15-20 dk kalkmıyorum sonra kalkıuoruk Cok ayakta durursam akıyo ama Durmasamda hafıf Cıkıyo zaten Sıkıntı yapma Onun akmama gıbı bı durumu yok zaten ıllakı akar

Aa o pamuklar hiç aklıma gelmemişti mantıklı makyaj falanda cıkarılan hani dimi dikdörtgen olanlarından.
Yok canım akmasını takmıyorum kafaya normal akması. Bu progestan yine iyi geçen yıl lutinus diye bi fitil kullanmıştım o iğrencti. Sadece günde 3 4 kere çamaşır değiştirmek yerine başka sağlıklı çözüm arıyorum

Hadi inşallah güzel haberler alırız hepimiz Allah’ın izniyle mübarek Ramazan gününde

Parmak ucumda hissetmemeye kadar itiyorum sonrasında yarım saat kalkmiyorum, tuvalete kalkınca akıyor ama fitilin dış katmanı sanırım sifonu çeksem bile gitmiyor beyaz beyaz kalıyor. Çok beyaz akintim var adet sancım çok 10 dakikada bir tuvalete gidip bakıyorum ne oluyor orda diye

Evet aynı şekilde ama akcak fazlalığı geliyor böyle

Aynen canım Ama bende degıstırıyorum mecbur gunde 3-4 kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…