2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yaa ben de diyorum sanırım bi ben çok takıntılıyım ufacık bi histe tuvalete koşuyorum hep böyle korku içindeyim Rabbim bebeklerimizi korusun
Hiç lekelenme oldu mu? Olmadıysa hiç düşünüp çağırma bence ben pozitiften beri çok korktum hep beyaz çamaşır giyiyordum lekeleknme olursa belli olsun diye bildiğim çağırdım yani

Hiç lekelenme oldu mu? Olmadıysa hiç düşünüp çağırma bence ben pozitiften beri çok korktum hep beyaz çamaşır giyiyordum lekeleknme olursa belli olsun diye bildiğim çağırdım yani
Kesinlikle buna bende çok inanıyorum. Önceki gebeliklerim hep lekelenme, kanama olurdu. Birkaç gün önce dedim çok şükür bunda birşey yok diye. 1 2 gün somra sabahı kanamayla uyandım hatta o gün dediğimde eşimde dedi tabi açtın ağzını şimdi görcez yakında diye dediği gibide oldu

İnşallah sağlıkla doğurup sağlıkla büyütürüz bu korku ve stres doğurana kadar geçmeyecek sanırım

Merhaba, arkadaşlar
HEPIMIZIN GUZEL SONUÇLAR ALIRIZ İNŞALLAH. HAMILE OLAN ARKADASLARIMIZDA SAGLIKLA KUCAKLARINA ALIR INSALLAH BEN 35 YASINDAYIM 2. DENEMEM 2 TANE 5. GUN MORULA DENILEN EMRİYOM VAR. 1 GUN GERIDEN GELIYOR SANIRIM. TRANSFER YAPILCAK BUNUN TUTMA DURUMU VAR MI SIZCE? DUSUK KALITE OLUP TUTAN MI ACABA

Kızlar hiç karından ultrasonla kalp atışı dinleyen var mı 6+3de karından görememişti kendimi sıkıyorum diye bir de rahmim geriye dönükmüş zor görünür karından dedi acil doktoru. Şimdi tam 8. Haftada kan testi için gideceğiz ultrasonlada baktırmak istiyorum ama kendi doktorum değil o yÜzden karından baktırırım artık görünür mü sizce? Bir de idrara sıkışık mı olmak lazım?
vajinal olarak kalp atışı dinliyoruz ama karından sadece kese gördük küçük olduğu için

Son düzenleme:
Yaaa aynen öyle bende açtım ağzımı olmadı kanama diye bende de oldu

canım Benim 6+5de kalp atımını vajinal ile duymuştum 10 gün sonra başka doktora tekrar gittiğimde karından duyduk o da 7+6 dedi idrar sıkışıklığına gerek yok direk karından duyduk şu an 9+1 olduk bi sonra ki randevumu 4 hafta sonra dedi doktorum beklemek çok zor herkese sabır diliyorum güzel haberler almayı nasip etsin Rabbim

Bende de tam olarak öyle olacak 6+4de vajinal duyduk bir gün sonra lekelenme yüzünden acilde karından baktı çok sıkmışım kendimi göremedi vajinal bakmıştı. Bizde tam 10 gün sonra gitmiş olucaz inşallah karından görünür doktorumun sigorta anlaşması yok devlete yaptır kan tahlilini dedi devlette de vajinal baktırmak istemiyorum çok yoğun olduğu için enfeksiyondan korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…