2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ikizbebeklerimgelsin
Yok artikay ben catlardim niye oyle gec isdedi dokorunuz nezmn transfer oldunuz ki 4+5 siniz son adet tarihiniz nedir

Aslında demek istediğim hani bazen böyle kasık seyiriyor ya hani böyle nabız gibi atıyor felan şimdi hamile olanlar daha iyi anlar da ben tam anlatabildim mi durumumu onunanlamadım
Valla bilmiyorum benim hiç seğirmedi henüz karnım büyümedi de sadece batma ve ağrı oluyor. İnşallah sizinki bebektendir umarım pozitifi görürsünüz

İnşallah hepimiz evladımıza kavuşuruz sende güzel sonuçlar alırsın tez zamanda innnşaallah
Cok tesekkur ederim canım çok incesin cok amin

Lekelenme oldu mu bidaha ya ben çok korkuyorum bir daha olacak diye bi de bulantın var mı senin benim bazen içim bi tuhaf oluyor tiksiniyorum ama çok belirgin bi bulantı kusma olmadı daha
Yok olmadı canım lekelenmem. Ama her akıntı geldıgınde korkuyorum lekelenme olacak dıye. Bulantım yok Daha Bazen boyle canım bıse ıstemedıgı oluyo tabı. Aşermede Yok ama Böyle sulu Seyler yemek ıstıyorum portakal felan Elma

Merhaba arkadaşlar,

18 Martta 3 tane 3. gün embriyosu transfer oldum.

30 Martta beta hcg 7 ile başladık.
1 Nisan da 30
4 Nisan da 78
8 Nisan 516
11 Nisan 773
12 Nisan 946

Bu gidişatı yorumlayabilecek tecrübesi olan var mı?
Degısık bır beta sıralaması ama 1 tane tutmuş olabılır. 1500 uzerı cıkınca keseye bakarşar bayramdan sonra doktoruna gıt 8 nısandan sonra cok guzel artmış

Ben de ya ben de ıslaklık hissettiğimde tuvalete koşuyorum peşime eşim hafiften delirdik sanırım inşallah kimsede olmaz bidaha ya

Merhaba, arkadaşlar
HEPIMIZIN GUZEL SONUÇLAR ALIRIZ İNŞALLAH. HAMILE OLAN ARKADASLARIMIZDA SAGLIKLA KUCAKLARINA ALIR INSALLAH BEN 35 YASINDAYIM 2. DENEMEM 2 TANE 5. GUN MORULA DENILEN EMRİYOM VAR. 1 GUN GERIDEN GELIYOR SANIRIM. TRANSFER YAPILCAK BUNUN TUTMA DURUMU VAR MI SIZCE? DUSUK KALITE OLUP TUTAN MI ACABA?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…