2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum senin kahve lekelenmen olmuş muydu hiç benim bugün oldu da doktor normal iliz gebelikte dedi istirahat et dedi bir tedirgin oldum yine de
Yok canım çok şükür hiç lekelenmem olmadı sen kaç haftalıksin canım tedirgin olma kuzum dr demiş bak allahın izniyle bişey olmaz

Insaallah bu surecte bu turden streslerle evhamlarla basa cikma becerilerimizi gelistiririz.

Yok canım çok şükür hiç lekelenmem olmadı sen kaç haftalıksin canım tedirgin olma kuzum dr demiş bak allahın izniyle bişey olmaz
5+3 üm bugün oldu doktoru aradım hemen rahim birden büyüdüğü için normal dedi ikiz gebelikte istirahat et kendini yorma dedi ama ben çalışıyorum kızlar ve korkuyorum bu durumdan

5+3 üm bugün oldu doktoru aradım hemen rahim birden büyüdüğü için normal dedi ikiz gebelikte istirahat et kendini yorma dedi ama ben çalışıyorum kızlar ve korkuyorum bu durumdan
Ben de 8+4 de pembemsi peçeteye sildikçe gelen kanama oldum hemen hastaneye gittik doktor progesteron kalçadan iğne ve serum yaptırdı 1 akşam yattım hastanede sabah geldi doktor kalp atışı kese rahim her şey yolunda dedi biz kanama değil lekelenme diyoruz dedi gayet normal lekelenme olması normal gebelikte bile oluyor dedi aspirini kesti dün gece 8+6 da yine lekelenme oldum bu sefer kahvemsiydi rengi sabah yine geçti geceleri oluyor biraz duruyor bana doktor dinlen kalkma vs hiçbir şey demedi ama ben yine evden çıkmadım bayramda bile hep evdeyim ama sürekli yatmıyorum oturuyorum çoğunlukta

Benim öğlen başladı az az peçeteye geliyo hala kanama gibi değil de kahverengi akıntı gibi daha çok ve kasık ağrım var devam eden regl olacakmışım gibi yarın tüm gün dinlenicem ctesi çalışmam var sonrasında yine dinlenirim inşallah sorun olmaz kızlar ama böyle böyle devam ediyormuş ikiz gebeliklerde çoğunlukla tabi ben bu aralar hep geziyordum ondan da olabilir belki

Benim sanıyorum bi 8-9 gün devam etti. Belki daha bile fazla olabilir kahverengi akıntım. 6. Haftamın sonuna doğru başlamıştı.
Gebeliğim ikiz değil tek gebelik
Kahverengi lekelenmeyi doktorlar kırmızıya dönmediği sürece normal karşılıyor. Ve evet hareket ettikçe daha da artıyor. Bizzat deneyimledim. Ayaklarınızın altına yastık koyun uzanırken ve tabiki bolca su
Şuan 8+2 yiz. Lekelenme yok ama ağrılar ara ara oluyor. İnşallah hepimiz seneye bayram şekerlerimizi kucağımıza sağ salim alacağız

Canım ikiz mi ben de 3. Gün çift embriyo transferi oldum. Test günümü bekliyorum. Seninki ikiz gibi görünüyor ❤ değerin baya yüksek

Canım valla allah korusun ben transferden sonra rapurluydum zaten gebelik oluşunca çok şükür direk bıraktım işimi hele ikiz olunca eşim elimi işe sürdürmüyor valla dikkat et canım rapor falan kullan bu süreçte

Ayyy inşallah canım benim tekkk duam o zaten hepimiz bu çektiklerimizin karşılığını bebeklerimizle alalım inşallah içim rahatladı biraz daha çok enerjim düşmüştü işk gördüğümde

Kuzum keşke başka işte çalışsam kendi işimi yapıyorum makyaj stüdyom var geçen seneden aldığım gelin randevularım var iptal edemiyorum ki ama fazla değil bu sene hiç yeni randevu almadım zaten idare edicem yavaş yavaş inşallah Eşim çok kızıyo ama ücretlerini bile aldığım insanları da yarı yolda bırakamıyorum dua edicem inşallah sorunsuz geçer bu süreç kalp için de biraz geç aldım randevuyu 7. Haftada duyucam ama meraktan çatlıyorum iyiler mi şu an diye belki giderim bu ara doktoruma

Benimde kasık ağrılarım devam ediyor çok şükür çünkü rahim büyüyor adet ağrısı ondan ama dinlenince bende geçiyor kahverengi kanamada tutunma olurken lekenme olması ama hemen dışarı atamadığı için içerde bekleyen kanama rengi diye biliyorum evet rengi değişmediği sürece sıkıntı yok diyor drlar ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

Amin balım ya hepimizin inşallah çok güzel ama çok zor bir süreç Allah sonunu hayır etsin ben hala kimseye söylemedim çatlıcam kuzum ya sen kalp atışını ne zaman dinlemiştin acaba

Amin balım ya hepimizin inşallah çok güzel ama çok zor bir süreç Allah sonunu hayır etsin ben hala kimseye söylemedim çatlıcam kuzum ya sen kalp atışını ne zaman dinlemiştin acaba
Valla bizde düğün dernek ama normal olduğunu biliyorlar biz pazartesi duyacaz inşallah kuzum senin ne zaman

Kizlaaarrrrr nazara geldim galiba
Yok yok dedim lekelenmem oldu
Üç çamaşırımda gördüm lavaboya gidince pembemsi bi leke ama böyle 1 tl boyutunda hemsireme zyazdım hemen kanama şeklindeyse dr git dedi ama ikiz gebelikte görünür dedi sizinkiler nasıldı yardimmmm lütfen şaşkınım

Sıklıklia oluyor gordugum kadariyla. Olmayan cok az. Bende yok diyende de oluyir sonrasinda. Ben de onlardan biriyim. Sukurler olsun lekelenme olan kimsede bir problem cikmadi bu grupta daha. Siz de icinizi ferah tutun. Rahimdeki kilcal damarlardan olabiliyormus. Yogun ve taze olursa gelin demisti bana doktorum. Lekelenmede problem yok demisti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…