2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

selam kızlar :KK3: bugün transferin üzerinden 33.gün geçti doktorum bi daha kan testi istemişti dün çıkmadı sonuç ne hikmetse bugün çıktı.

Hesapladığıma göre 50 bin filan olması lazım ama 100409.5 çıkmış ben mi yanlış hesapladım bilmiyorum çok fazla geldi değer :skandal:

Anlayan varsa yardımcı olabilir mi 🫣
14.cü gün 2105 çıkmıştı. 2 kat 2 kat diye hesapladım ama bilmiyorum :KK64:
Belli bir zamandan sonra 2 kattan daha fazla artiyor sanirim bence endise etme😊

selam kızlar :KK3: bugün transferin üzerinden 33.gün geçti doktorum bi daha kan testi istemişti dün çıkmadı sonuç ne hikmetse bugün çıktı.

Hesapladığıma göre 50 bin filan olması lazım ama 100409.5 çıkmış ben mi yanlış hesapladım bilmiyorum çok fazla geldi değer :skandal:

Anlayan varsa yardımcı olabilir mi 🫣
14.cü gün 2105 çıkmıştı. 2 kat 2 kat diye hesapladım ama bilmiyorum :KK64:
Acaba neden kan testi istedi 33.gunde doktorunuz?

Kızlar benim geçen hafta bulantılarım ve çok şişkinliğim vardı. cuma günü yani 6+2 günlükken kalp atışlarını da duydum çok şükür. Ama o günden beri hiç bulantım olmadı şişliğimde olmadı 🙄yani insan bi belirti hissetmek istiyo ya illa ki hala benimle midir diye düşünüyorum arada. Mide bulantısı ve şişkinlik yaşayıp sonra geçen var mı böyle.
Sizle ayni gun transfer olmusuz. Siz de kalp atisini duyunca estrofemi biraktiniz mi? Acaba o ilaci birakinca bazi belirtiler azalmis olabilir mi? Bende sizle benzer bir durum var. Belirtilerin gecen hafta sanirim estrofemi birakinca azaldi bir hayli.

Sizle ayni gun transfer olmusuz. Siz de kalp atisini duyunca estrofemi biraktiniz mi? Acaba o ilaci birakinca bazi belirtiler azalmis olabilir mi? Bende sizle benzer bir durum var. Belirtilerin gecen hafta sanirim estrofemi birakinca azaldi bir hayli.
Evet aynı gündük sizinle 7 mart transfer tarihi. Bende hiçbir ilacı bırakmadı. Bayramdan sonra bıraktırıcam dedi. 15 nisanda gidicem.

Oooo maşallah kaç haftalıksin şuan canım bayağı çıkmış maşallah

Belli bir zamandan sonra 2 kattan daha fazla artiyor sanirim bence endise etme😊

Acaba neden kan testi istedi 33.gunde doktorunuz?

Ben daha hiç kalp atışı vs için gitmedim transferin 35-40’cı günler anca belli olur her şeyi hepsini bir görelim dedi doktorum. Ve gelmeden 1 hafta önce bi daha ver kan dedi. Şu anlık 8+2 olarak görünüyor doktora gidince aynı uyumlu mu görücez 🥰

Kızlar ben iki gündür bimde satılan salatalık turşusundan yiyorum.Dün iki bugünde iki tane yedim bir sıkıntı yaratır mı turşu ,siz yiyor musunuz?

Ben daha hiç kalp atışı vs için gitmedim transferin 35-40’cı günler anca belli olur her şeyi hepsini bir görelim dedi doktorum. Ve gelmeden 1 hafta önce bi daha ver kan dedi. Şu anlık 8+2 olarak görünüyor doktora gidince aynı uyumlu mu görücez 🥰
Ayy çatlar insan ayol denmiyor tabi doktora :KK70: ama ben şimdiye kadar 4 kere muayene oldum her hafta çağrıldım bu hafta olmayacağım sadece haftaya çağırdılar

Kızlar ben iki gündür bimde satılan salatalık turşusundan yiyorum.Dün iki bugünde iki tane yedim bir sıkıntı yaratır mı turşu ,siz yiyor musunuz?
Tursuyu asiri yemediginiz surece bi sorun olmaz malum tuzlu . Ama bence marketten alinani degil de gercekten fermante olani ya kendiniz yaptiginiz ya da guvenilir bir tursucudan aldigini yiyin . Markettekiler de kimbilir ne katki maddeleri vardir.

Yaratmaz yaratmaz canım hamileliğin tadı tuzu onlar boşuna dememişler ye ekşiyi çıkar Ayşe’yi ye tatlıyı çıkar hakkıyı diye 😂😂benim bi tanıdığım tabi normal gebelikti onun da hamile olduğunu turşuyla anlamıştı çatır çatır turşu yiyordu :KK200:

Tursuyu asiri yemediginiz surece bi sorun olmaz malum tuzlu . Ama bence marketten alinani degil de gercekten fermante olani ya kendiniz yaptiginiz ya da guvenilir bir tursucudan aldigini yiyin . Markettekiler de kimbilir ne katki maddeleri vardir.
Evet çok haklısın evde kendi yaptığımda var ama bimin turşusunu çok seviyorum

Yaratmaz yaratmaz canım hamileliğin tadı tuzu onlar boşuna dememişler ye ekşiyi çıkar Ayşe’yi ye tatlıyı çıkar hakkıyı diye 😂😂benim bi tanıdığım tabi normal gebelikti onun da hamile olduğunu turşuyla anlamıştı çatır çatır turşu yiyordu :KK200:
Ayy canım ha bire istiyor 😂 ama tutmaya çalışıyorum kendimi zararı dokunur felan diye😋

X