2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Demek ki bu durumun Aslı var yani ilaçlar negatifliği etkilemiyor zamanında adet olunuyor..

Kızlar bu ay transfer olacaktım.
Reglim 4 gün gecikti, Dr a gittim, yumurtan 3 gün önce çatlamış, regline daha var dedi.
Şehir dışından gittiğim için ilaçları aldım, reglimin 3. Günü bulunduğum yerdeki doktora ultrason fotoğrafı alıp, Dr a gönderip onay verince ilaçlara başlayacaktım

Ama muane olduğum günden bu yana siyah lekelenmem oluyor. Bu neden olur acaba ?
Dr yumurta yeni çatlamış demişti, yanilamaz değil mi ? Bu regl mıdır, ilaçlara başlamalı mıyım anlamadım.

Sizler lucrin kullanmissiniz bense zoladex kullandim ayni amacla. Ama surec ayni bu sekilde ilerledi. Tek seferlik igneden tam 10 gun sonra adet olmustum.
siz yazınca fark ettim bende transferden 1 ay önce lucrin kullandım. Doktorum adetin gelmemesi bizim için daha iyi ama gelede bilir haber ver dedi. 15 gün içinde adet olmuştum bende.

şu an ne desem bilemedim canım yanlış yönlendirmek istemem. Doktoruna sor en iyisi. Yada bulunduğun yerde muayene olabiliyorsan ol.

Kızlar benim transferimin 5. Günü bugün dondurulmuş embriyo sabah 2 tane test yaptım anında ikisinde de silik çizgi çıktı bu kadar erken belli olur mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…