2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet kullaniyorum cnm ama benden kanda pihtilasma oluyomu diye kan testi yapmisdi doktorum sonucum iyi cikdi tekrar kan verdim geldim acildeki doktora sordum senlik bise yok gec gitmis dedi kanin ama bilemedim
Aa anladim simdi. Tamam o halde. Hastane isleyisi ile alakali bir terslikten kaynakli. Yavas calismislar demek ki. Numune gecersiz olmus.

Hanımlar bir de başka bir formda bir yazı okumuştum hatta arkadaşla kendisine de konuştum normalde zaten sonucunuz negatifse adet gününüzde adet oluyor muşsunuz bu grupta böyle olan var mı yani ilaç kullanmasına rağmen adeti gününde gelen ilaçlar adeti geciktirmiyor muş hatta bir arkadaşı daha bu şekilde adet olmuş yani gününde adet olmuşlar ilaçları kullanmasına rağmen tedavi sürecinde tedavi sürecinde hiç böyle olan var mı

Hanımlar bir de başka bir formda bir yazı okumuştum hatta arkadaşla kendisine de konuştum normalde zaten sonucunuz negatifse adet gününüzde adet oluyor muşsunuz bu grupta böyle olan var mı yani ilaç kullanmasına rağmen adeti gününde gelen ilaçlar adeti geciktirmiyor muş hatta bir arkadaşı daha bu şekilde adet olmuş yani gününde adet olmuşlar ilaçları kullanmasına rağmen tedavi sürecinde tedavi sürecinde hiç böyle olan var mı
Yanlış değilsem transfer öncesindeki tedavi sürecinde lucrin depot diye bir iğne vuruluyor örneğin 1 aylık 2 aylık vs. Ben 1 aylık olanından vurmuştum adet günüm geçti hala adet olmadım. İlaçlardan kaynaklı genelde

Tabıı senınde ıkız demı😅
Yok degil. Farkli 2 doktor da beta degerlerini duyunca ikiz muhtemelen dedi. Ama 1 tane bebegim tutundu. Buna da sukur. Benim zaten amh im dusuk. Toplanabilen 5 yumurtadan 2 adetinin 5.gune ulasmasi bile mutluluk verici idi. Sonucta 1 tanesi benimle. Kalan saglar bizimdir diyerek 1 in sukrunu yasiyorum. :-) Hamd olsun. Ama insan her an tetikte oluyor. Cok karmasik duygular. Doktor 3 gun geriden geliyor dedi diye nasil moralim bozuldu. Gec tutunma olmus olabilir ama gene de insan hersey yolunda gitsin istiyor. :dua:

Yanlış değilsem transfer öncesindeki tedavi sürecinde lucrin depot diye bir iğne vuruluyor örneğin 1 aylık 2 aylık vs. Ben 1 aylık olanından vurmuştum adet günüm geçti hala adet olmadım. İlaçlardan kaynaklı genelde
Ama ben transfer öncesi lucrin depot sonrasına adet oldum sonra transfer oldum diye hatırlıyorum bakmam lazım 😂

Ben de doktorum ile gecmis mesajlasmalarima baktim:

Zoladex i 7 Subatta vurulmusum.
Sonra 17 subatta regl olmusum.
Ardindan 7 martta transfer gerceklesmis.

Sonra da pozitif haberini aldigim icin bir daha regl olmadim.

Evet hanımlar buldum Lucrin adet kesmiyor

Eklentiler

• IMG_7004.jpeg
    IMG_7004.jpeg
    124,4 KB · Görüntüleme: 36
X