2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

yaaaaa MAŞALLAH önce tek mi görülmüştü acaba diğeri sonra mi tuttu ❤❤ ya resmi varsa paylaşır mısın canım istersen tabiki ben bunları duydukça çok heyecan yapıyorum

Sağolun yapanları görünce umutlandım ilk olunca insan duramıyor işte hastaneden aradılar ilaçlara davam edin dediler

Ya çok erken değil miydi kan testi için kaçıncı gundesin
6.günüm evde negatif çıktı sonra kan verip iyice negatifle yüzleşmek istedim bide bir kaç kişi kanda az da olsa değer gördüğünü okudum sanırım hastaneye haber verdim ilaçlara devam edin gününüz de yinele dediler

yaaaaa MAŞALLAH önce tek mi görülmüştü acaba diğeri sonra mi tuttu ❤❤ ya resmi varsa paylaşır mısın canım istersen tabiki ben bunları duydukça çok heyecan yapıyorum
Evet geçen hafta tek keseydi bu hafta ikinci kesede göründü ama diğerinden küçük bebekte yolk sac da görüldü inşallah sağlıkla devam eder iki bebeğimde doğurmak kucağıma almak nasip olur çok farklı bir duygu şuan 3 kişiyim

Bak küçük olan zaten belli alt 2 foto büyük olana ait

Eklentiler

• 17123267327845039689405414492594.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…