2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Allah razı olsun

Allah razı olsun

Bu arada progrstan dex kullananlar hepimiz sertlik şişlik morarmadsn şikayetçiydik ya geçenlerde bir yazı okudum iğneyi yapmadan önce kolonyalı mendille iğne bölgesini temizleyin daha sonra iğneyi yaptıktan sonra temiz bir kolanyalı mendili iğne yerine bastırın daha sonra varsa iğne bandınız yapıştırın gerçekten sertlik olmuyor ben denedim morarma da olmuyor çok şükür şu an daha rahatım

Evet maalesef inşAllah sizinki bu kez çok sağlıklı ilerler bana da umut olur

Sizin sorun neydi acaba

sigara kullanan kızçelerim şuan ne durumdasınız pozitifi gördükten sonra yani günde bir tane iki tane içsek bişi olur mu çok stresliym elim sürekli arıyor yani
Olmaz asla içme içmeyin haddim olmayarak kızıyorum ama kızlar içmeyin canlarım bu sürenin sıkıntısını en iyi biz biliriz size ve bebeginize risk oluşturuyor biliyorsunuz çok şükür ben hiç içmedim eşim bile yanimda içmiyor açık havada bile uzak duruyor bana

sigara kullanan kızçelerim şuan ne durumdasınız pozitifi gördükten sonra yani günde bir tane iki tane içsek bişi olur mu çok stresliym elim sürekli arıyor yani
Bence pozitif sonuç aldıysanız doktorunuza sorun derim çünkü hamile kalıp 2 paket içen yakınımı da gördüm hiç içmemesine rağmen bebeğinde astım bronşit gibi sıkıntı yaşayanı da gördüm bence danışın sonuçta ilaçlarımIz bile aynı değil belki sigaraya yan etki gösterecek ağır ilaçlarda kullanıyor olabilirsiniz dikkat edin bunca emeğiniz bir sigara için heba olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…