2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bugün başlayan bir kasık ağrım var sağ tarafta girip çıkıyo bi kramp acaba normal mi sizlerde de oluyor mu
Benim tarnsfer günümde bile vardı, doktora ben regli olacak gibi hissediyorum demiştim normal olduğunu söyledi. bu durum hala devam ediyor dün yine sordum endişe edecek bir durum yok olması normal denildi.

Doktoru uzun yol konusunda yorum yapan var mı ? Malum bayram tatili geliyor.

aynı gün tarnsfer olduğum kişi şehir dışından gelmişti uçakla döneceklerdi onlara doktor 2. gün dönebilirsiniz dedi. Ki bende transferin 3. günü işe ve normal sosyal hayatına dönen biri olarak sorun olacağını düşünmüyorum.

Bana Enox’u gün aşırına dön dedi. Ama Progestan için bir şey söylemedi. Ayak üstü görüştük. Sorsam mı acaba bilemedim.
Bende aspirin kullandığım için sulandırıcı iğneği gün aşırı kullanıyorum tabiki de sorun bence sonuçta sizin bedeninizle ilgili değişiklik yapılıyor aklınıza takılan herşeyi sorun. Ben bazen hastanede tamam diyorum ama ilaç elime geçince nasıldı diye düşşnmektense anlamadığımı tekrar soruyorum

merry06 canım benım durumu pozitif olarak güncelleyebilir misin.

Hanımlar hepinize hayırlı cumalar Kadir geceniz de mübarek olsun bu sayfadaki tek temennimiz olan sağlıklı hayırlı evlat için çabalarımızı niyetlerimizi dualarımızı Allah kabul etsin inşallah bu gecenin hürmetine birbirimizden dualarımızı esirgemeyelim kim güzel niyette bulunursa Allah ona da nasip etsin inşallah Allah önce bizlere sağlık sıhhat versin sonra hayırlısıyla hepimize evlat nasip etsin inşallah

Bugün transferin 6.günü negatif değişir mi böyle yaşayan var mı arkadaşlar
değişir canım çok erken daha. üzülüp bebeğini strese sokma. çok erken daha idrar için . zaten yeni yeni tutunmuştur. ordan kan a beta geçicekte kandan idrara beta geçecekte uzun işler. beklemeye devam etmen gerekiyor. olumlu düşün bebeğinle konuş tutunması için destek ver. her şey güzel olucak. olumlu düşün olumlu olsun.

Progestan dex kullanıyorum gün aşırıda kan sulandırıcı iğne
Gercekten tedavi kisiye ozel. Ben de ayni ilaclari farkli dozlarda kullaniyorum. Progestan dex hergun, estrofem gunde 3 kez enox kan sulandirici hergun

Bunlara ek olarak corasprin hergun, progestan fitil gunde 3 kez ve progestan ampül 3 gunde bir 2 tup kalcadan

Bugün transferin 6.günü negatif değişir mi böyle yaşayan var mı arkadaşlar
Yanlış anlamayın ama doktorlar bu yüzden test gğnüne kadar hiç bir test uygulamayın diyorlar çünkü hepimizin bünyesi çevresi ailesi aynı düşüncede değil bakın 2 gündür negatif pozitife döner mi diye stres içindesiniz ne gerek vardı bu strese sokmaya kendinizi üzüyorsunuz bu gün mübarek kadir gecesi hakkınızda Allah hayırlısını versin siz bol bol hem kendinize hem bizlere dua edin inşallah rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin

Evet hepimizin tedavisi ayrı gerçekten çünkü gördüğüm kadarıyla siz daha çok progestan ağırlıklı tedavi görüyorsunuz. Ben vitamin aspirin esteofem ve ğrogestan ve prgstan dex kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…