2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tup bebekte gec dollenme olmuyormus, cunku zaten dollenmis yumurtalar embriyo olarak 3.gun ya da 5.gun seklinde transfer ediliyor. Yani yumurtanin dollenme zamani net bir sekilde biliniyor. Laboratuvarda gozlemleniyor cunku. Ama tup bebekte gec tutunma olabiliyormus bazen. Rahim kalinsa, rahim florasindan kaynakli bir durum varsa vb. Biraz arastirdim, bu sekilde bir bilgiye ulastim. Mantikli geldi. :-)

Kızlar bayram tatilinin içinde bitecek ilacınız varmı. Benim kan sulandırıcı haftaya perşembe bitcek şimdi yazdırsamda alamam elimde var. Bayram tatilinin içinde nereye yazdırabilirim acilde yazarlarmı acaba

Hocam kimyasal sonrası nasıl bir yol izlediniz acaba ?
Kimyasaldan sonra 4 ay ara verdim ben toparlanmak için hem zihinsel hem fiziksel o ara ama yumurta uyarıcı bir ilaç kullandırdı doktorum ismini şu an hatırlamıyorum normal yoldan hamilelik için olmadı başka hiçbir şey yapmadım üzülmedm gezdim tozdum toparlandım🙏🏻 26 mart transfer oldum kalan dondurulmuşlarla tekrar test günü bekliyorum güzel bir sonuç olmasını umarak kan testi vermedim bu sefer idrarda pozitif sadece ama umudum yüksek🥰 sizin kimyasal mı oldu acaba

Benden doktorum bu tahlilleri istedi

1712269612582.png

Kızlar bayram tatilinin içinde bitecek ilacınız varmı. Benim kan sulandırıcı haftaya perşembe bitcek şimdi yazdırsamda alamam elimde var. Bayram tatilinin içinde nereye yazdırabilirim acilde yazarlarmı acaba
Hangi kan sulandırıcıyı kullanıyorsunuz? Bana tüp bebek doktorum kalp atışı duyulunca etsrofemi ve kan sulandırıcı iğne olan enox u bırakmamı söylemişti.

Canım nıyeee canını sıkıyosun kı Gec dollenme olabılıyor bazen🥰 Benımkı normalde 6+6 bugun kalp atışını duyduk doktor 6+3 dedı Ama normal herşey yolunda dedı bana. Sanada aynı sekılde dedıyse canını neden sıkıyosun doktoruna ınan. 2 hafta sonra cagırdı
Zaten döllenme sonucu oluşan embriyo transferi yapılıyor, geç implantasyon yani tutunmayı kastediyorsunuz ☺️

Yok tatlım 7. Benim 😊 allah razı olsun insanlar birbirini tanımadan iyi insanlarin olduğunu bilmesi cik güzel 🥰😘
Ayy gerçekten çok büyük bir sabır Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ben ikinci denemede bile o kadar hasta oldum ki 😞
Ben oksapar kullanıyorum reçetesiz alıyorum benimde bayramda ve öncesinde bitecek ilaçlarımı hep aldım ne olur ne olmaz bir hapın eksikliğiyle hormonlarım ilaç etkisini kaybeder diye risk etmek istemedim
Hangi kan sulandırıcıyı kullanıyorsunuz? Bana tüp bebek doktorum kalp atışı duyulunca etsrofemi ve kan sulandırıcı iğne olan enox u bırakmamı söylemişti.
Bende estrofem ve kan sulandırıcıya devam ediyorum en önemlisi de bunlar zaten. Ama midem ve başım çok kötü benim sizde de etki ediyor mu bir bel ağrım kaşık ağrım var çok hastayım bir kaç gündür 😖 ne yemek yiyebiliyorum ne de uyuya biliyorum sabahda baş dönmem oluyo

Oksapar ve corasprin kullanıyorum. Herkesin tedavisi farklı ben sanıyorumki nasipse doğuma kadar kullanıcam kanama vs gibi durumu olmadığı sürece

Ayy gerçekten çok büyük bir sabır Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ben ikinci denemede bile o kadar hasta oldum ki 😞

Ben oksapar kullanıyorum reçetesiz alıyorum benimde bayramda ve öncesinde bitecek ilaçlarımı hep aldım ne olur ne olmaz bir hapın eksikliğiyle hormonlarım ilaç etkisini kaybeder diye risk etmek istemedim

Bende estrofem ve kan sulandırıcıya devam ediyorum en önemlisi de bunlar zaten. Ama midem ve başım çok kötü benim sizde de etki ediyor mu bir bel ağrım kaşık ağrım var çok hastayım bir kaç gündür 😖 ne yemek yiyebiliyorum ne de uyuya biliyorum sabahda baş dönmem oluyo
Benim raporum var oksaparda. Gerekirse tabi reçetesiz alcam kullanmama gibi bir durum olamaz da. Acil falan yazarmı diye sormuştum. Ama tanıdık bir eczaneden borc alcam bayram sonrası yazdırırım artık öyle düşündüm

Progestani ağızdan mi alıyorsun fitil olarak mi

Protestan Dex Ampul’u aile hekimi yazdı ama karşılanmıyormuş. Bunu uyguna almak için ne yapmak lazım acaba ?

Estrofem ve kan sulandirici kullaniyorum yazmissiniz. Kacinci haftaya kadar kullanmaniz gerektigi belirtti acaba doktorunuz?

X