2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

6.gün 5.80
7.gün 11.30
8.gün 18.50

Soyle bir bakinca 2 gunde 2 kattan fazla artmis gozukuyor. Ins hersey yolunda gibi. Insaallah icinizi ferah tutun.

Biliyorum, beklemek cok zor ama en mantiklisi bence bekleyin. Boyle hergun kan testi vermek sizi maddi ve manevi cok yoracak. 5 yasindaki cocugunuzu kucaklayin, onunla vakit gecirin. Ins 9 ay sonra yaninda bir kardes hayal edin. Motivasyon stresi azaltir bence. ( :

iyi akşamlar canım 2.ci çocuk için uğraşan ben varım

Benimde 2018 doğumlu çocuğum var. Onda da ilk değerim 12.ci gün yapmıştım 250 filandı. Bunda da 10.cü gün 300 çıktı.
Sen çok erken yaptırmışsın testleri bence 10 ve 12.ci günler versen iyiymiş. Bu yüzden canını sıkma normal öyle çıkması.
Şimdi 2 gün artışın iyi gibi inşallah 2 gün sonrada iyi bir artış olur.

Ah nasıl güzel motive etmişsiniz çok teşekkür ederim Allah razı olsun umarım dediğiniz gibi olur bu bebişimiz de biraz nazlıdır

Ayy inşallah canım böyle mesajlar ile insanın içi ferahlıyor umarım herşey çok güzel olur hepimiz için

İyi akşamlar herkese
Pozitif sonuç alanları tebrik ederim kan değerlerinizde inşallah artarak devam eder. Ama 5-6-7.ci günler kan vermeyin bence kızlar çok erken olur. En iyisi 10-12.ci günü bekleyin derim
Benim bulantılar, tiksinmeler, sürekli uyku hali erken başladı malesef ve hiç bir şey yiyemiyorum. Dr bi ilaç önermişti ama işe yaramadı. Tekrar sordum başka ilaç adı verdi yarın onu alıcam ama oda içime şüphe düşürdü kemoterapi gören hastalar kullanıyormuş bunu. Size de böyle bişey dedi mi doktorunuz? Kullanıp kullanmama konusunda kararsızım açıkçası ama hiç birşeyde yiyememek kötü ediyor.

Sağlıkla ilerlesin inşallah. İlaçlar ve iğnelere devam ediyor musunuz ne zamana kadar kullanılacak acaba? Bir de morarma olmaması için tavsiyesi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.
Selamlar başta benimde çok morarmam oldu sonra biraz araştırdım, ben iğnelerden sonra buz tutuyorum bir süre, sıfır morarma sadece kırmızı noktalar oluyor o kadar. Bilginiz olsun

Arkadaşlar birşey soracağım 28 Şubat çatlama oldu 5 ıncı günüm bugün dünden beri karnım ve belim çok ağrıyor bunun sebebi ne olabilir acaba

Oy maşallah sağlıkla büyüsün yatın 4.günüm yalandan bi kaset test yapsammı diyorum
Aaaa hayir yapma sakin cok erken cok asiri stres oluyo insan sakin cikmaz benim 5.gun embiryosu cnm cikmadi bende senin gibi duramadim 3ve4gun yapdim cikmadi cok uzuldum tm dedim daha yapmiycam artik demekki yok sonra 5gun oglen tekrar ilham perim geldi dayanamadim yapdim cok asiri silikdi gozume sokunca anca belliydi sonra dedim kan verim kesin varmi yokmu ogrenim gitdim hemen kan verdim 5.gun cok dusukdu deger 7.94 le ogrendim ama bana sor burdaki herkese sormusumdur gece gunduz arasdiryoeum uykularim kacdi 2gun nasil gecdi anlatamam sukur bugun 7.gun oldu ve kosa kosa gitdim ama tabi cokda tedirgin bi sekilde kuzum sukurki rabbime bugunki sonucum iyi geldi oyuzden denemis deneyimli biri olarak sakin yapma cikmiyo asiri stres oluyosun bence bekle bekliye bildin kadar enaz 7.gunu gor vars kesin cikiyo zaten 7.gunde kuzum benim tavsiyem deneyimim tabi yinede sen bilirsin kuzum hepimiz minik mucizelerimize kavusalim kucamiza alalim inslah

Arkadaşlar birşey soracağım 28 Şubat çatlama oldu 5 ıncı günüm bugün dünden beri karnım ve belim çok ağrıyor bunun sebebi ne olabilir acaba
Hepimizde aynısı oluyor bunlar ilaçların yan etkileri olumlu ya da olumsuz olarak düşünmeyin inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Yerim sizi sağlıkla gelsin inş Amin inşallah tamam bekleyeceğim kanı nerde veriyorsunuz özel de mi acil de mi acilde bazen bakmıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…