2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Normalde progestan icin neler kullaniyordunuz? Igneniz zaten yok muydu,

Canım test günüm 8 nisan ama ben 6 nisanda kan vermeyi düşünüyorum.
Erken gebelik testini yarın sabah yapmayı düşünüyordum ama cesaret edebilirsem tabi
Ya benim de 8 Nisan test günüm ama dayanamıyorum ben de kadir gecesi yani ayın 5inde mi yaptırsam kan testi diyordum . 7. Gün olmuş olucak

Bu ovitrillle pozitif algisi acisindan biraz dikkat edilmesi gereken bir durummus. Kolayliklar dilerim.
evet canım ovitrillenin içinde beta hcg hormonu var oyuzden iğneyi olduktan sonra ilk 10 gün kan hcg hormonlu çıkıyor 10 günden sonra sıfırlanıyor. gerçek pozitiflik var ise 10 -12. günden sonra belli oluyor. O yuzden yumurta takibinde özellikle net sonuç almak için 14. günde kan testi isterler. iğne etkisindeki hcg sıfırlansın varsa gerçek hcg çıksın dıye

Ya benim de 8 Nisan test günüm ama dayanamıyorum ben de kadir gecesi yani ayın 5inde mi yaptırsam kan testi diyordum . 7. Gün olmuş olucak
Valla canım ben dayanamadım erken gebelikte çok hafif bi siliklik görünce gittim kan verdim sonucu bekliyorum.
Stres yapmam diyorsan ver çünkü çok az bir değer çıkacağını biliyorum

Valla canım ben dayanamadım erken gebelikte çok hafif bi siliklik görünce gittim kan verdim sonucu bekliyorum.
Stres yapmam diyorsan ver çünkü çok az bir değer çıkacağını biliyorum
Az bir deger önemli değil o değer hamilelik değeri olsun yeter bana ama iste olmazsa o zaman işkence başlar

kızlar 1 nisanda beta hcg 551 idi bugün 1614 çıktı. artış 2 katından fazla acaba neden. tek embriyo transferi oldu. bu kadar artması normal mi. doktor kötü bişey demedi her şey yolunda gözüküyor dedi. cuma günü tekrar kan için çağırmadı haftaya gelin kese bakalım dedi.

Belki tek yumurta ikizidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…