2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlaaaaar bugün transferimin 7. Günü dayanamayıp test yaptım ve pozitif fotoğrafını atmaya çalışıcam bu gerçek olabilir mi elim ayağım titriyor
Maşallah hayırlı olsun sağlıklı ilerlesin inşallah
Ben test yapmamak için kendimi zor tutuyorum
Hiç bir belirtim yok tık yok delirecem yaa

Bende yapmayacam dedim ama inanın duramıyorum bugün transferimin 7.günü eşime test aldırıyorum şu an yarın sabah yapacağım

Yaa kıyamam gün içinde de yapabilirsin bu arada dayanamıyorsan ben ilk idrarımla yapmadım öğleden sonra yaptım herkes dinlen diyo ben hala ilk günden beri neredeyse hiç dinlenmedim hatta pazar günü seçim kutlamalarına gittim abartmadan 1 saat durup döndüm evde de tadilat var ustalarla uğraşıyorum nolcak benim bu halim inşallah güzel olur sonucumuz kan tahliline kadar diken üzerindeyim sonra da inşallah hep diken üzerinde olacağız

Maşallah hayırlı olsun sağlıklı ilerlesin inşallah
Ben test yapmamak için kendimi zor tutuyorum
Hiç bir belirtim yok tık yok delirecem yaa
Bende de aksine transfer gününden beri kasık ağrısı var dedim kesin olmadı bu kadar devam etmesi normal değil hiç belirti arama ben içim bir nebze rahat etsin olsa da olmasa da şu stresi azaltayım diye yaptım kan için gün bekleyeceğim

Canım benimki 3.gün embriyosu çıkmazsa diye endişeleniyorum transfer gününü saymazsam bugün 6. günüm birde çok su içtiğim için sürekli idrarımı yapıyorum o yüzden yarın sabah yapayım dedim ama şu an yap dersen gider yaparım
İnan bende sürekli yatmadım zaten yatmayıda önermiyorlar.

İnşallah her şey gönlümüzce olur

Kızlar şuan eşime söylemimm ben bence emin olamadan testler kafamı karıştırdı hayalet çizgi var ama kuruma çizgisi mi die şüphelendim yarın öbür gün bidaha test yapaym sonra söylimm boş yere adamı sevindirmeyeyim bide Allah korusun bence var ama yinede insan bi emin olamıyor

5+6 haftadyim Perşembe keseyi görmeye gidecem insallh dün çok yoğun mide bulantım oldu bugün sabah vardı geçtcti sol kasıkta hafif ağrı oluyor bazen karın ağrısı böyle olması normalmi

5+6 haftadyim Perşembe keseyi görmeye gidecem insallh dün çok yoğun mide bulantım oldu bugün sabah vardı geçtcti sol kasıkta hafif ağrı oluyor bazen karın ağrısı böyle olması normalmi
Seninle aynı şeyleri yaşamışız. Benimde hep sol kasığım ağrır. Ve evet benimde bulantılarım 6. Haftaya doğru başlamıştı. Tamamen normal

Kızlar Mart 12 de transfer oldum çok şükür pozitif ama dünden beri bel ve karın ağrılarım sıklaştı ve kahverengi lekelenmem de oldu. Bugün doktora gittim bı sorun göremedi progestan iğne ve serum taktılar ama hala ağrım oluyo aşırı tedirginim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…