2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar herkese merhaba. Fikirlerinize ihtiyacım var. Ben 2018 yılında tedaviye başladım 10 tane 5.gün embriyom oluştu rahmim 1 ay dinlendirildi sonraki ay dondurulmuş olan 1 tanesi transfer edildi şuan 5 yaşında bir oğlum var çok şükür. 2.çocuk için ise dondurulmuş 5.gün aa kalite embriyo transferim oldu 25 Mart akşam 18:00 gibi. Fakat ilk transferdeki gibi bel kaşık ağrım göğüs hassasiyetim hiç olmadı sadece ara ara gaz sıkışması gibi bir batma oldu 1-2 gün oda geçti. Transferimin 6. Günü erken gebelik testinde silik çizgiyi görünce dayanamadım test yaptırdım 5.80 çıktı 7.günü yaptırdığımda 11.3 çıktı bugün 8. Günüm ve değerim 18 küsür çıktı şimdi artış olması çok güzel asıl test günüm de yarın. Fakat kafamı karıştıran şey ilk gebeliğimde 5.gün 32 7.gün 70 küsür çıkmıştı. Günlerdir burda sürekli okuyorum ama benim gibi 2.çocuk için yazan bulamadım sizce artış olması güzel diyip tadını mı çıkarmalıyım yoksa değerim az olduğu için endişe mi duymalıyım. Bazı yazılarda değerden çok artışın önemli olduğu yazıyor ama kafam çok karışık tecrübesi olan benimle paylaşabilir mi

Canim oncelikle hayirli olsun 2.cocuk olayini bilmiyorum 2.cide farklimi oluyor onudA bilmem ama benim ilk bende 26 mart transfer oldum sen gibi 5.gun kan verdim 7.94 cikdi 2gun sonra 7.gun yani bugun tekrarladim cok sukur arti guzelce benim pek deneyimim yok ama daha iyi bilen arkadaslar cvp vercekdir bende burda cok okudumonemli olan 2gune bir 2kati deger artmasi diye umarim heyse gonlunce olur

Seninle aynı şeyleri yaşamışız. Benimde hep sol kasığım ağrır. Ve evet benimde bulantılarım 6. Haftaya doğru başlamıştı. Tamamen normal
Rahatladım
Seninle aynı şeyleri yaşamışız. Benimde hep sol kasığım ağrır. Ve evet benimde bulantılarım 6. Haftaya doğru başlamıştı. Tamamen normal
Rahatladım keseyi ne zamn gormustunuz

Çok teşekkür ederim canım şeninde hayırlı olsun inşallah senin 7.gün değerin kaç çıktı acaba umarım boşuna endişe ediyoruzdur onların keyfi gayet yerindedir

Çok teşekkür ederim canım şeninde hayırlı olsun inşallah senin 7.gün değerin kaç çıktı acaba umarım boşuna endişe ediyoruzdur onların keyfi gayet yerindedir
Hic merak etme kuzum dua et bol bol ben de erken verdim icin cok stres olmusdum tresden inan uyuyamadim bile sukur bugun 42 geldi

Kuzumm yok 3. Gün embriyosuysa bence 8. Gün falan bekle erken olabilir moralini bozma haklısın bende boyum kadar su içiyorum yarın değil de eğer sabredemiyosan benim gibi perşembe yap sabahtan test günün ne zamandı

Canım test günüm 8 nisan ama ben 6 nisanda kan vermeyi düşünüyorum.
Erken gebelik testini yarın sabah yapmayı düşünüyordum ama cesaret edebilirsem tabi

Birde ayakta kalınca belim çok ağrıyor inşallah buda belirtidir

Sonucu pozitif olan arkadaşlar neler hissediyorsunuz ve transfer sonrası neler yaptınız yani ben 4.günüm gribim her türlü belirtiyi yaşıyorum ama sanki olmayacak gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…