2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

6. Gün idrar testi mi yaptınız

kızlar merhaba morelım cok bozuk bugun 18. Gunum yıne leke pembe kahverengı sekılde kaldı Afedersın sumuk gbı bıse de vardı neden oluyo bu aceba Morelım cok bozuldu ya
Canım tüp bebeklerde çok yaşanıyor bu lekelenme durumları olup sağlıkla bebeklerini kucağına alan çok kişiyi okudum burda. Öncelikle doktorunu bilgilendiriyomusun belki progestan ilaçlarını bi düzenleme yaapr ekleme flaan yapar. Sonra bol su içip dinlen bolca iş falan yapma hiç

çok teşekkür ederimm canım sen de keseyi görmüşsün sanırım bana henüz randevu vermedi perşembe günü yine kan vericem ona verirler büyük ihtimalle

bol bol su iç canım akıntın için ilaç çok kullandığımız onun yan etkileri de olabiliyor
fitil de zaten bir kısmı geri geliyor vücut ihtiyacı olan kısmı alıp diğerini atıyor
İnşallah güzel haberlerle sonuçlanır tedavin hayırlı olsun

Merhabalar. Ben de bu sabah keseyi gordum. Randevum 10.50 de idi ama doktor erken aldi. 2 embriyo transfer edilmisti, beta da biraz yuksek idi. 11.gun 828, 13.gun 2050, Transfer tarihim 7 Mart. Tek kese gozuktu. 2 embriyo transfer edilmisti dedim, her zaman tek kese daha avantajlidir dedi. Ben saglikli bir ikiz gebelik arzulardim ama arada burun farki kadar sevinc farki var. Insaallah kalp atislarini da duyariz, tüm keseyi gorenlerle birlikte. Amiiin ( :

Gözün aydın, darısı kalp atışlarına inşallah

Evet sureklı hemsıreyle konusuyorum canım zaten corasprini kestı bıde oksapar kullanma dedı
Yenı doktordan geldım sukur kese oluşmaya baslamış olusurken etrafındakı dokulara Zarar verırmış ondan olmuş.
Bu doktorda Dedı oksapara devam et Corasprınde kullan dedı ama corasprın kullanmayındusunmuyorum. Onu kullanınca oluyo Zaten kanama bence

Oksapara bencede devam et canım. Corasprinide kanaman bitine kadar kullanma bitince başlayablirsin yine. Birde peoluton depont falan başlasaydı aslında doktor vermedimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…