2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar herkese selam
Yeni pozitif alan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bebekleriniz sağlıkla büyüsün inşallah. Kese gören arkadaşlarım darısı sağlıkla kalp atışlarına inşallah
Bugün tam 6+0 olduk ve benim iki gündür mide bulantılarım başladı. sabah uyandığımda, gece uyurken ve durduk yere ve aniden. hatta su içerken bile.. Şimdilik limonlu tuzlu yeşil elmayla çözüyorum işi oldukça kesiyor. aranızda bulantıları yoğunlaşan var mı ? Çok şükür bu zamanları çok bekledim ama erken değil mi henüz bilemedim

Tam zamanı canım zaten 6 haftalıkken baslayıp 12. Haftada bırıyor

O iki yıldız arasında duruyor kese, sana oradan gülümsüyor annesi. :) Bu arada "normal rahim içi gebeliğin gebelik kesesi içinde görülen ilk yapısı yolk kesesidir (yolk sac). Yolk kesesi, karından yapılan ultrasonda ortalama kese çapı 20 mm iken ve vajinal yoldan yapılan ultrasonda ise ortalama kese çapı 8 mm iken görülebilmelidir."

Önce beta, sonra kese, sonra yolk sac ve final kalp atışı. :)

Bugün sabah bende progesteron hormon baktırmak için gittim bende estrefom progesteron fitil yazdırdım sağ olsun dr yazdı ama maalesef ki karşılamıyor dedi eczacımız yani yine parayla alıcaz

Selam Canım bende 6+6 oldum bugün mide bulantılarını açken yaşıyorum sürekli bi acıkma hali var Çubuklu krakerle bastırıyorum çoğunlukla bence bu zamanlarda başlıyor normal yolla hamile olan arkadaşım 6ncı haftada aşırı kusma yaşamıştı ilaçla bile geçmiyordu çok şükür benim o kadar ağır değil

Bugün sabah bende progesteron hormon baktırmak için gittim bende estrefom progesteron fitil yazdırdım sağ olsun dr yazdı ama maalesef ki karşılamıyor dedi eczacımız yani yine parayla alıcaz
ben şok benm gittiğim eczane tanıdıktı benden para almadı akşam eşim ugrayacak bende ne kadarını ödüyor acaba diye merak ediyorum o zaman benmki de karşılanmadı bu arada siz 20 martta mı transfer olmustunuz bende 20 martta transfer oldum nasılsınız neler hissediyorsunuz

oyy maşallah canım benim
Benim hala devam canım. Aç tok farketmiyor. Hatta kahvaltı yaparken daha da yükseliyor bulantım. Hele bugün hiç geçmedi. Çok şükür kusma yok ama aralıksız bir bulantı var. Uzanıyorum mecburen. Olsun. Bebeklerimizin canı sağolsun.

Hayırlı olsun canım kaset teste mi? Erken gebelikteki?çok ağrılarım var ama kaset test negstif
Erken gebelikte çıktı canım. Kaset test yanıltıcı olabilir. Hatta kasette direk çıkmayabilir. O yüzden üzme kendini durduk yere. Erken gebelik testi daha mantıklı olur. Aslında 3. Gün embriyosu için 7 ve 8. Günde erken ama kendimizi tutamıyoruz En doğrusu gününde kan vermek. İnşallah Pozitif alırsın

Yok tatlım maalesef karşılamıyor dedi bize eczacımız bi şansımızı denedik bizde ben 21 mart transferim oldu valla adet olacakmışım gibi kasıklarimda bi ağrı var bazen belimde ağrı onun dışında bişey yok tatlım sende var mı bi belirti

İnşallah canım beni. Çok sağol şiddet li bel ve karın ağrım var . ilaçlar dan da olabilir btabi

1 gun var aramızda doktorunuz ne zaman kan testi istedi.. bana 1 nisan pazartesi kan verelim dedi ilaçların biterse pazar da test yaptırabilirsin sonuca göre ilaç alırsın dedi.. ben hep evdeyım ilk 3-4 gün çok agrım vardı kasıklarımda dun rahattım bugün saglık ocagı yakın oldugu için gidş dönüş yürüdüm eve geldiğimde belim cok agrıyordu dinlenince gecti baska da bi belirtim yok

Merhaba bende 23 Mart'ta transfer oldum 3. Gün embriyosu bana test tarihini 2 Nisan dediler benimki çok erken acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…