2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar gunaydın pozitif görenler kese kalp atısı duyanlar saglıcakla kolaylıkla kucagınıza alırsınız inşallah bizler gbi bekleyenlere de dua edin lütfen ben özel bi hastane de tedavi görüyorum raporumda olmadgı için ilaçları hep ücretli aldım bugun saglık ocagına ilaç yazdırmayı denemek için randevu almıştım ögrendiğim kadarıyla sizide bilgilendırmek istedim.. aile hekimime durumumu anlattım estrofem corasprın duphaston progestan kapsül yazdırdım.. benim iğnelerim vardı sadece ihtiyacım olanları yazdırdım.. clımara bantta kullanıyorum ama onu kadın doğumcu yazabilir dedi

Oksapara bencede devam et canım. Corasprinide kanaman bitine kadar kullanma bitince başlayablirsin yine. Birde peoluton depont falan başlasaydı aslında doktor vermedimi
Yok kuzu benımkı ara kanama olabılır dedı kesede baktı ya Seklı ıyı gorunuyo dedı Ama stres yapma olmayacagı varsada olur bak dedı.
Corasprını 4 gundur kullanmıyodm kanamam yoktu dun aldım tekrar oldu o yuzden onunkullanmak ıstemıyorum sogudum o haptan

Amin canım inşallah bakalım bekliyoruz sabırla sağolasın

kese iyi durumdaymış canım bak bence de stresten uzak dur olumlu düşün
Coraspini kullanmama gibi şansın var mı dr sordun mu

Evet canım bebek kendine yer actıkca kılcal damarlara denk geliyor. E mağlım kanda olabildiğince cıvık stres yapma dinlen keyfini cıkar

Gözün aydın canım ne güzel keseyi görmüşsün stres yapma her şey güzel olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…